آموزش لهجه امریکایی

آموزش لهجه امریکایی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این بخش به ارایه نکاتی پیرامون آموزش لهجه امریکایی که امروزه بسیار مطلوب و پر طرفدار زبان آموزان زبان انگلیسی می باشد ، می پردازد.
وقتی در محیط امریکایی قرار می گیرید ، تمامی اطرافیان با لهجه و همچنین بسیار سریع شروع بع صحبت کردن با شما می کنند و همچنین از اصطلاحات بسیاری در این زمینه استفاده می کنند.

روش های آموزش لهجه امریکایی

1. صدای خود را ضبط کنید.

شما می توانید به کمک یک MP3 Player و یا گوشی تلفن همراهتان صدای خود را در هنگام خواندن یک مطلب با صدای بلند ضبط کرده و بعدا به آن گوش دهید. در این روش شما ایرادات خود را پیدا کرده و می توانید آن ها را تصحیح نمایید.

2. به فایل های آموزش لهجه امریکایی گوش دهید.

از کتابی که به همراه فایل های صوتی می باشد گوش دهید. در این روش می توانید با لهجه صحیح و استاندارد امریکایی آشنا شده و آن را تقلید کنید.

3. از دیکشنری اصطلاحات لهجه امریکایی استفاده کنید.

داشتن منبعی برای رجوع برای آموزش اصطلاخات رایج امریکایی می تواند بسیار برای درک این زبان به شما کمک کند. بدین ترتیب با اصطلاحات و عبارات رایج امریکایی به شکل رسمی آشنا می شوید.

4. دوستانی امریکایی پیدا کنید.

برای آموزش لهجه امریکایی به این احتیاج دارید تا با امریکایی زبانان بیشتر در ارتباط باشید و از این طریق هم زبان خود را تقویت کنید و همچنین با فرهنگ امریکایی بیشتر آشنا شوید.

5. تن جملات را بیاموزید.

شاید سخت ترین و مهم ترین بخش آموزش لهجه امریکایی این باشد که بتوانید تن و آهنگ جمله را بیاموزید. شما ممکن است تن و آهنگ زبان اصلی خود را وارد لهجه امریکایی کنید و این موضوع کاملا باعث می شود تا شما را از امریکایی را بتوانند تشخیص دهند بنابراین یادگیری تن و آهنگ جملله یکی از با اهمیت ترین بخش های آموزش زبان انگلیسی با لهجه امریکایی می باشد.

Related Articles
دانلود زبان انگلیسی
کلاس خصوصی زبان
آزمون زبان دکترا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *