لهجه استرالیایی

لهجه استرالیایی
تلفظ لهجه استرالیایی در نسبت با تلفظ لهجه امریکایی و لهجه بریتیش زبان انگلیسی بسیار متفاوت تر میباشد. برای یادگیری لهجه استرالیایی زبان ، گونه ها و لب ها و کل فک شما میبایست حرکت کند تا بتوانید واژه های را تلفظ کنید. در لهجه استرالیایی روز حروف صدادار تاکید می کنیم که این بخش مهم ترین بخش تلفظ استرالیایی محسوب میشود. اکثر واژگان در لهجه استرالیایی روی حروف صدادار تاکید دارند و متفاوت از لهجه امریکایی تلفظ میشوند.
اغلب در لهجه استرالیایی انتهای واژگان بریده می شود و هیچوقت تاکید روی انتهای واژگان نخواهد بود مگر اینکه انتهای آن واژه با یک حرف صدادار تمام شود. مثلا واژه ای مثل Together در تلفظ به صورت tuh-geth-ah می شود. و حرف g در انتهای واژه Catching در تلفظ بصورت Cat-chn تلفظ می شود. و حرف e در واژه Mate به صورت M-ayee-t تلفظ میشود.

670px-Speak-With-an-Australian-Accent-Step-3-Version-2
استرس و تاکید در کلمات در لهجه استرالیایی روی حروف صدادار می باشد.
برای یادگیری لهجه استرالیایی مانند تمامی مهارت های مختلف باید زمان زیادی صرف کنید. تمرین و تمرین و باز هم تمرین از تعیین کننده ترین عوامل یادگیری لهجه استرالیایی محسوب میشود. لهجه استرالیایی دارای یک شخصیت خاصی میباشد پس آن را با حالتی شاد و تن صدایی مهربان تلفظ کنید.
در آخر میتوان گفت که شرکت در کلاس و یا دوره ای آموزشی برای فراگیری این زبان میتواند از موثر ترین راههای یادگیری این لهجه باشد
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره آماده ارایه مشاوره های رایگان در ارتباط با تمامی نیاز های شما عزیزان می باشد. شما عزیزان همچنین میتوانید در دوره های مختلف زبان انگلیسی آموزشگاه زبان ایران کمبریج نیز شرکت کنید. برای اطلاع از روز و ساعت دوره ها و یا استفاده از مشاوره رایگان میتوانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *