بهترین سن آموزش زبان

بهترین سن آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این بخش به نکات پیرامون بهترین سن آموزش زبان میپردازید. شاید این سوالی ست که ذهن بسیاری را مشغول کرده است. بسیاری بدنبال یادگیری زبان هستند و فکر می کنند دیگر سن آنها اجازه اینکار را نمیدهد. بسیاری بدنیال کلاس زبان برای فرزندان خود هستند.

آیا بهترین سن برای یادگیری زبان دوران کودکی است ؟

شاید به جرات بتوانیم به شما بگوییم خیر. بله درست متوجه شدید، بهترین سن برای آموزش و یادگیری زبان کودکی نیست. این باور غلط در بین تمامی مردم جا افتاده است . بنابراین بسیاری را می بینید که هزینه های بسیاری برای کودکان خود می کنند تا زبان را یادبگیرند. بیایید واقع بین باشیم :

چند درصد کودکانی که کلاس میروند قادر به مکالمه زبان می شوند؟

چند نفر را دیده اید که زبان خوبی داشته باشند آن هم تنها بدلیل آموزش در دوران کودکیشان؟

کدام یک از کتاب های کودکان ارایه جامعی از آموزش زبان است؟

اگر بخواهیم واقع بین باشیم می توانیم بگوییم که درصد بسیار انگشت شماری از این روش نتیجه میگیرند. آن هم در شرایطی که آموزش زبان از کودکی تا بزرگسالی ادامه دار باشد.

البته این توقعی غیر منطقی ست که از دوره های کودکان نیز چنین توقعی را داشته باشیم. کودکان دارای ساختار کاملی از زبان اول خود نیز نیستند. بنابراین توقع آموزش و یادگیری زبان دوم از آنها به شکل کامل غیر ممکن است.

بهترین سن برای یادگیری زبان چیست ؟

شاید برایتان عجیب باشد اما بهترین سن بزرگسالی است. با توجه به ساختار نسبتا کامل یک فرد بزرگسال، یادگیری زبان دوم برای وی ساده تر است. زیرا بخش زیادی از آموزش زبان دوم تطبیق آن با ساختار های زبان اول می باشد. بخش های فوق از لحاظ آموزش برای یک بزرگسال ساده تر است:

  • یادگیری لغات زبان
  • یادگیری ساختار و گرامر زبان
  • یادگیری خواندن و نوشتن و درک مطلب

کودکان در بخش فوق قوی تر اند:

  • بخش تلفظ زبان

بله کودکان در بخش یادگیری لهجه بهترند زیرا فک و زبان آنها منعطف تر می باشد.

بنابراین برای آموزش و یادگیری زبان دنبال بهانه نباشید. بله ، بهترین سن آموزش زبان بزرگسالی است.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.