بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان انگلیسی : آموزشگاه زبان ایران کمبریج با توجه به برگزاری تمامی دوره های مربوط به این دپارتمان زبانی از جمله : ترجمه ، مکالمه ، آیلتس ، تافل ، تجاری بازرگانی ، بحث آزاد و … به صورت تخصصی در سطوح مختلف بصورت گروهی و خصوصی و همچنین بر خورداری از بهترین و معتبر ترین رفرنس کتابها و همکاری با با دانش ترین مدرسین و مجرب ترین کادر میتوان این مجموعه را بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و حتی در ایران نامید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با توجه به دارا بودن این استانداردها و کسب معتبر تربن مدارک از سفارتخانه ها و مراکز آموزشی معتبر کشور مفتخر به کسب عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در ایران گشته است .

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

مدارک و جایگاه آموزشگاه زبان ایران کمبریج از دید بین المللی و ملی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج جز کانون دبیران برتر زبان انگلیسی British Council می باشد و همچنین زیر نظر استاندار های دانشگاه Cambridge می باشد. این آموزشگاه همچنین برگزار کننده تمامی دوره های آموزشی آزمون های دانشگاه کمبریج بوده و آزمون های آزمایشی این دوره ها را نیز برگزار می کند.

معیار های اساتید بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

با توجه به دارا بودن اساتید Native و همکاری با معتبر ترین مدرسین با سابقه درخشانی که در مراکز آموزشی و آکادمیک داشته اند دلیل مستحکمی بر مستند بودن عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی میباشد. همچنین همکاری ما با اساتید شاغل در دانشگاه های داخل و خارج کشوردلیلی دیگر برای اکتساب عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و حتی در ایران میباشد.

اعطاء ضمانتنامه کتبی برای برگزاری دوره های بهترین آموزشگاه زبان ایران کمبریج

لازم به ذکر است ارایه ضمانتنامه کتبی بر روی دوره ها که این ضمانتنامه کتبی قابل ارایه برای تمامی آزمون های بین المللی به زبان آموزان می باشد و اشاره به بازگشت وجه در صورت عدم نتیجه گیری زبان آموز یکی دیگر از دلایل اثبات بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی بودن است .

افتخارات و سوابق آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج عضو کانون دبیران British Council به عنوان مرکز آموزشی به روز ، نسبت به نوین ترین روش های آموزشی زبان انگلیسی میباشد.آموزشگاه زبان ایران کمبریج عضو کانون مدرسان دانشگاه کمبریج برای بخش آموزش زبان های خارجی میباشد و نسبت به بروز ترین استانداردهای جهانی و متد های متداول آموزشی در سرتاسر دنیا جلسات آموزشی را برگزار میکند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بکارگیری از مجرب ترین و حرفه ایی ترین اساتید نیتیو در همه زبان های خارجی از ویژگی هایی است که با اطمینان کامل میتوان گفت هیچ آموزشگاهی در سطح تهران و ایران این امکان را ندارد که در تمامی زبان های خارجی از اساتید نیتیو و همچنین اساتید دانشگاهی استفاده کند.

برگزاری دوره های آزمون تخصصی ماک آیلتس ، تافل و …

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده آزمون های ( Mock ) آزمایشی آیلتس و تافل میباشد و جهت اخذ نمره بهتر زبان آموزان این زمون ها دارای جلسات توجیهی میباشند که نزدیکترین و حقیقی ترین نمره آزمون آیلتس و تافل را به شما ارائه میدهد.در نتیجه این خدمات از سوی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی شما را مجاب به اخذ بهترین اسکور و نمره در آزمون اصلی میسازد

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی :  کلاس های آموزش مکالمه زبان انگلیسی بر اساس کتب (American English File (Second Edition میباشد که به تازگی به چاپ دوم و جدید تری رسیده که پوشش کاملی از دانش زبانی را از سطح ابتدایی تا پیشرفته برای زبان آموزان تحت پوشش قرار میدهد. این کتب بر اساس تکیه بر مهارت مکالمه زبان انگلیسی زبان آموزان و تقوقیت تمامی مهارتهای زبان آموزان پیش میرود.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

Related Articles
بهترین کلاس بحث آزاد
آیلتس Cue Card
مدرک بین المللی TTC

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

برای آموزش زبان انگلیسی خود سفارت انگلیس هم برنامه ایی داره؟

پاسخ

درود برشما، انگلستان در ایران همانطور که مستحضر هستید سفارت نداره.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *