بهترین منابع Reading آزمون آیلتس

بهترین منابع Reading آزمون آیلتس

مهارت Reading آزمون آیلتس از سخت ترین مهارت های آزمون آیلتس محسوب می شود که در این بخش به معرفی بهترین منابع Reading آزمون آیلتس و آمادگی هرچه بیشتر در این مهارت می پردازد. برای ارتقای نمره در مهارت Reading در آزمون آیلتس می بایست سرعت خواندن متون تخصصی خود را بالا برده و متون شبیه سازی شده به متون اصلی آزمون آیلتس را مطالعه نمایید. در ادامه به منابعی از آزمون آیلتس که متون آزمون های قبلی بیشتر از آن ها انتخاب شده است اشاره می کنیم که به عنوان بهترین منابع Reading آزمون آیلتس شناخته شده اند.

معرفی بهترین منابع Reading آزمون آیلتس

هفته نامه The Economist که بر مسایل روز سیاسی و اخبار تجاری و بازرگانی متمرکز شده است از اولین منابع آزمون IELTS  در بخش Reading می باشد.هفته نامه The Economist Technology quarterly نیز از همین دسته محسوب می شود. مجله (هفته نامه) New Scientist نیز بر اساس موضوعات علمی و اخبار تکنولوژی به عنوان بهترین منبع برای افرادد در سراسر دنیا محسوب می شود.

از دیگر بهترین منابع Reading آزمون آیلتس می توان به مجله علمی و تکنولوژیکی American Scientist نیز اشاره کرد. از مجله The Geographical Journal  و Interscience می توان از دیگر منابع مفید برای آزمون آیلتس استفاده بسیار خوبی کرد.

ژورنال Australian Geographic نیز از مجلاتی است که می توانید به شکل آنلاین از مطالب آن استفاده نمایید. ژورنال The British museum نیز قابلیت دسترسی آنلاین را نیز برای شما عزیزان دارد و روزنامه Illustrated London News نیز از آخرین منابعی است که می توان به عنوان بهترین منابع Reading آزمون آیلتس به شما عزیزان معرفی کرد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای ارتقای سطح نمره آزمون آیلتس شما عزیزان و همچنین بالابردن سطح نمره Reading آزمون آیلتس شما عزیزان به ارایه بهترین راهکار ها در این زمینه می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *