بهترین سایت های آموزش IELTS

بهترین سایت های آموزش IELTS

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این مطلب به معرفی بهترین سایت های آموزش IELTS به شما عزیزان و داوطلبان این آزمون می پردازد. در اینجا به تعدادی از این وب سایت ها و امکانات آنها اشاره می کنیم.

 

بهترین سایت های آموزش IELTS

بهترین سایت های آموزش IELTS

معرفی بهترین سایت های آموزش IELTS

 

  1. Dcielts.com

این وب سایت همانند پدرخوانده آزمون آیلتس می باشد. این وب سایت یکی از بهترین منابع موجود در اینترنت برای آمادگی آزمون IELTS می باشد. این وب سایت جنبه یک دایره المعارف را برای داوطلبین آزمون IELTS دارد و تمامی بخش های آزمون IELTS را به تنهایی مرور می کند و تمام این امکانات به شکل رایگان می باشد.

  1. Simon-ielts.com

این وب سایت نیز همچنین یکی از بهترین منابع آموزشی آزمون IELTS به حساب می آید و نکات زیادی را پیرامون این آزمون آموزش می دهد. این وب سایت همانند یک مدرس خوب IELTS می تواند همیشه در کنار شما عزیزان باشد. بهترین بخش این سایت می تواند بخش ارتباط وی با تمامی مخاطبین خود باشد.

  1. Englishryan.com

این وب سایت نیز به شکل آنلاین همواره با مخاطبین خود در تعامل می باشد. وی در این زمینه دارای یک قدرت خاص می باشد و می توان گفت که بهترین بخش بعد از ویدیو ها در این وب سایت سرویس های معقول با قیمت مناسب این وب سایت برای مخاطبین خود می باشد.

  1. Usingenglish.com

آیا شما میخواهید که به سرعت در Writing یا همان مهارت نوشتاری خود قوی شوید؟ متنی بنویسید ، آنرا چک کنید ، خطاها را پیدا کنید ، و بعد آزمون های روی سایت را انجام دهید. این روش برای تمام زبان آموزان در این وب سایت امکان پذیر می باشد.

  1. IELTS-blog.com

یکی دیگر از بهترین سایت های آموزش  IELTS و یکی از با ارزش ترین منابع آزمون آیلتس این وب سایت می باشد. این وب سایت شامل نکات ، توصیه ها و همچنین نمونه های پاسخ های برگزیده آزمون IELTS می باشد.

  1. AIPPG

این وب سایت نه تنها شامل فایل های pdf بسیار مفیدی می باشد بلکه یک ساختار کلی در زمینه IELTS به شما عزیزان ارایه می دهد. با این حال که ظاهر سایت خیلی غیر فعال به نظر می رسد اما به محض اینکه وارد سایت شوید در خواهید بافت که تعداد زیادی در حال چت و رد و بدل اطلاعات می باشند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج هموراه در صدد ارایه راهکارها و راهبردهای آموزش IELTS به شما عزیزان می باشد. شما دوستان می توانید با مراجعه به بهترین سایت های آموزش IELTS که در این مطلب به شما عزیزان ارایه شد ، از تمامی امکانات موجود در این وب سایت ها بهره مند شده و استفاده کنید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *