بهترین وب سایت آموزش TOEFL

بهترین وب سایت آموزش TOEFL

 

مطالعه و آمادگی برای آزمون TOEFL ممکن است برای برخی افراد بسیار پر هزینه باشد بنابراین در این مطلب آموزشگاه زبان ایران کمبریج به معرفی بهترین وب سایت آموزش TOEFL به شکل رایگان به شما عزیزان می پردازد.

در این بخش به ارایه لیستی از وب سایت های آموزش آزمون TOEFL به شما عزیزان می پردازیم.

 

بهترین وب سایت آموزش TOEFL

بهترین وب سایت آموزش TOEFL

لیست بهترین وب سایت آموزش TOEFL

 

1.وب سایت com

این وب سایت دارای منابع مختلفی برای آزمون TOEFL و همچنین دارای فلش کارت های لغات آمادگی تافل نیز می باشد. بسیاری از نمونه سوالات و همچنین فایل های PDF مربوط به این آزمون در این وب سایت به شکل رایگان در دسترس می باشد.

2.وب سایت Podcasts

این وب سایت منبع غنی از فایل های صوتی برای تقویت مهارت listening شما عزیزان می باشد. این وب سایت همچنین می تواند منبع خوبی برای تقویت دایره لغتی شما عزیزان باشد و درک مطلب شما را نیز بالا ببرد.

3.وب سایت com

این وب سایت منبعی از فایل های تصویری می باشد که در ارتباط با موضوعات مختلفی می باشد. این وب سایت می تواند منبع خوبی برای تقویت مهارت درک مطلب شما عزیزان می باشد.

4.وب سایت Documentaries

از دیگر وب سایت آموزش TOEFL می توان به این وب سایت اشاره کرد. این وب سایت شامل فایل های تصویری فیلم  ها و برنامه های تلویزیونی می باشد که راه بسیار خوبی برای تمرین زبان انگلیسی شما می باشد زیرا این فایل های تصویری شما را با زبان اصلی و روزمره انگلیسی آشنا می سازد. این موضوعات بسیار شبیه موضوعات کار شده در آزمون TOEFL می باشد.

5.وب سیات Purdue OWL

این وب سایت مختص مهارت Writing شما می باشد. شما عزیزان یم توانید راهکار های خوبی برای مهارت writing خود در این وب سایت پیدا کرده و همچنین ارایه دهنده پاسخ های مختلف به سوالات بخش writing  میباشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده دوره های آموزش TOEFL می باشد و در این مطلب به معرفی بهترین وب سایت آموزش TOEFL به شما عزیزان می پردازد. این آموزشگاه همچنین امکان تعیین سطح TOEFL به شکل رایگان را برای شما عزیزان در وب سایت خود بوجود آورده است.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *