بهترین متد آموزش زبان ترکی استانبولی

بهترین متد آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی به شکل خصوصی و نیمه خصوصی و به شکل دوره های فشرده و فوق فشرده با استفاده از بهترین متد آموزش زبان ترکی استانبولی می باشد. اگر قصد دارید که به شکل جدی به آموزش زبان ترکی استانبولی بپردازید، متد آموزشی Yeni Hittit را که دارای سه سطح متفاوت می باشد به شما عزیزان توصیه می کنیم.

بهترین متد آموزش زبان ترکی استانبولی

بهترین متد آموزش زبان ترکی استانبولی

خصوصیات بهترین متد آموزش زبان ترکی استانبولی

سری کتب Hittit دارای 3 سطح از مبتدی تا پیشرفته می باشد و این متد آموزش زبان ترکی شامل کتاب درس در کنار کتاب تمرین می باشد. این متد همچنین دارای فایل های صوتی نیز می باشد که بدین وسیله زبان آموزان می توانند بیش از پیش مهارت شنیداری و تلفظ خودد را تقویت کرده و با لهجه استاندارد زبان ترکی استانبولی آشنا شوند.
بهتر است که بدانید این کتاب حتی برای مدرسین زبان ترکی استانبولی کتاب راهنمایی دارد که راهکار های تدریس و نمونه سوالات اضافه تری را در اختیار افراد قرار می دهد.
متد hittit یکی از بهترین متد های تدریس می باشد زیرا تمامی موارد آموزشی و کمک آموزشی جهت پیشرفت و ارتقای سطح ترکی استانبولی شما را شامل می شود.
لازم به ذکر است که بدانید این متد توسط Tomer به چاپ رسیده و آزمون بین المللی Tomer نیز بر اساس همین متد طراحی شده است بنابراین به عزیزانی که قصد شرکت در آزمون TOMER زبان ترکی استانبولی را دارند مطالعه این متد را قطعا پیشنهاد می کنیم. حتی بهتر می توان گفت که این متد آموزش زبان ترکی استانبولی برای تمامی داوطلبین آزمون TOMER ضروری است و البته برای مبتدی ها نیز بسیار مفید است.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای معرفی بهترین منابع آموزشی زبان های خارجی به شما عزیزان می باشد و در این بخش به معرفی بهترین متد آموزش زبان ترکی استانبولی به شما عزیزان پرداخت. امیداواریم قدمی در بالا بردن اطلاعات شما عزیزان برداشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *