انگلیسی تجاری و بازرگانی

انگلیسی تجاری و بازرگانی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برای علاقه مندان و کارمندان بخش های بازرگانی و تجاری موسسات و شرکت ها ، دوره های آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی برگزار می کند. در این بخش به مشخصات دوره های آموزش انگلیسی بازرگانی و تجاری و همچنین تعداد جلسات و هزینه دوره ها و موارد و منابع آموزشی به شما عزیزان اشاره می کنیم.

منابع آموزشی انگلیسی تجاری و بازرگانی

در دوره های آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی با استفاده از سری کتب Market Leader در دو سطح intermediate و upper intermediate در طی 4 ترم آموزشی به شکل نیمه خصوصی برگزار می گردد. سری کتب Market Leader برای انتشارات Pearson Longman می باشد و دارای یک کتاب درسی و کتاب تمرین می باشد. این سری کتب به همراه یک نرم افزار شامل فایل های صوتی مربوط به کتاب می باشد و همچنین دوره های آموزشی نیز در این سری دوره ها به زبان آموزان ارایه داده می شود. DVD سری کتب Market Leader همچنین شامل فیلم های مربوط به دوره ها نیز می باشد. به طور قطع می توان ادعا کرد که علاوه بر تقویت مهارت انگلیسی شما در زمینه تجاری و بازرگانی ، به شما مهارت های مربوط به بازرگانی و تجاری را نیز برای محیط های شغلی ارایه می دهد.

طول دوره های آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی

دوره های آموزش تجاری و بازرگانی در طی 4 ترم 1 ماهه برگزار می گردد و تعداد جلسات هر ترم 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

هزینه دوره های آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی

هزینه این دوره های تجاری و بازرگانی بابت هر ترم آموزشی 1200000 ریال معادل 120000 تومان می باشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده دوره های آموزش انگلیسی تجاری و بازرگانی به شکل نیمه خصوصی و فشرده می باشد . طول این دوره ها بین 2 الی 4 ماه می باشد که 2 ترم اول برای کارمندان بخش های بازرگانی کافی می باشد و ترم 3 و 4 آن به عزیزانی توصیه می شود که مدیران شرکت ها می باشند و نیاز به مهارت های تخصصی تری نیز در زمینه انگلیسی بازرگانی و تجاری دارند.

Related Articles
کلاس MCHE
آموزشگاه زبان چینی در تهران
دوره فشرده مکالمه

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

اسماعیل قائدی
آوریل 27, 2016 10:23

با سلام
دوره فشرده خصوصییا نیمه خصوصی ویژه مدیران:مکالمه+گرامر+مکاتبه…مورد نظر میباشد
لطفا” پیشنهادات ارائه شود
با تشکرقائدی

پاسخ

با سلام و درود فراوان
با توجه به سوالتان که بسیار طولانی ست می توانید برای هماهنگی با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *