دوره TKT دانشگاه کمبریج

دوره TKT دانشگاه کمبریج
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آمادگی مختلف برای آزمون های دانشگاه کمبریج می باشد. دوره TKT دانشگاه کمبریج بر اساس مباحث لازم برای علم تدریس زبان انگلیسی برای علاقه مندان به تدریس این زبان طراحی و برنامه ریزی شده است. لازم به ذکر است برای شرکت در این دوره های باشد از سطح لازم در زبان انگلیسی برخوردار باشید تا توانایی های لازم زبان را در سطح خوبی داشته باشید.

TKT
دوره TKT دانشگاه کمبریج ، بر اساس نیاز مدرسان زبان انگلیسی و بر اساس کتاب TKT برگزار می شود. دوره TKT دانشگاه کمبریج دارای 3 بخش می باشد که به دانش مدرسین زبان در ارتباط با واژه شناسی ، آوا شناسی ، گرامر و ادات جمله می پردازد. شما می توانید تمام بخش های آزمون TKT را شرکت کنید و یا تنها در بخشی که مورد نیازتان هست شرکت کنید. دوره TKT دانشگاه کمبریج توسط اساتید حرفه ای و با تجربه آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار می شود و همچنین داشتن مدرک TKT به کاریابی و موقعیت شغلی شما کمک می کند.
در بخش اول دوره TKT دانشگاه کمبریج ، شما با زبان و تارخچه آن در تدریس و یادگیری آشنا می شوید. در بخش دوم دوره TKT دانشگاه کمبریج برنامه ریزی و طرح درس و همچنین منابع آموزشی موجود برای آموزش زبان نیز در این بخش پوشش داده می شود. در بخش شوم دوره TKT دانشگاه کمبریج نیز شامل مدیریت روند تدریس و آموزش می باشد.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های تربیت مدرس بر اساس مباحث TKT دانشگاه کمبریج می باشد. عزیزانی که علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی هستند می توانند در این دوره شرکت کرده و مهارت های لازم را کسب نمایند. برای اطلاع از روز و ساعت دوره ها با شماره تماس های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

Related Articles

6 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

این دوره بر اساس کتاب است یا جزوه؟ کتابش در ایران موجوده؟

پاسخ

سلام
بر اساس کتاب هست
بله کتب TKT موجود می باشد و می توانید در هنگام شروع دوره از خود آموزشگاه نیز تهیه کنید

پاسخ
محمدجواد
نوامبر 20, 2016 18:39

کتاب مربوط به این دوره چی هست؟

پاسخ

سلام و وقت بخیر
کتاب tkt دانشگاه کمبریج ( عکس این کتاب در بخش دوره های ttc قابل دسترس است )

پاسخ

salam,bebakhid alan dore TKT sabtenam mikonid?

پاسخ

درود بر شما
بله این دوره ها برگزار میشه … اولین و مهمترین قدم انجام یک تعیین سطح بصورت رایگان است که با هماهنگی قبلی در محل آموزشگاه برقرار میگردد.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *