آموزش دوره TKT

آموزش دوره TKT

داشتن مدرک TKT برای عزیزانی که قصد تدریس زبان انگلیسی را دارند موضوعی حایز اهمیت است و آموزش دوره TKT نیز می تواند این امکان را به شما عزیزان بدهد تا این توانایی را کسب نمایید. دوره TKT همانطور که می دانید دوره ای بر اساس سیلابس آموزشی دانشگاه کمبریج می باشد که تیوری های تدریس و کاربرد های عملی این موارد را یه شما می آموزد. دوره TKT دوره ای نسبتا جامع می باشد که آزمون آن امروزه در ایران نیز برگزار می شود و شما عزیزان می توانید پس از گذراندن این دوره در آزمون بین المللی آن در مراکز آزمون مجاز نیز شرکت نموده و مدرک بین المللی تدریس زبان انگلیسی را نیز کسب نمایید.

روز و ساعات برگزاری آموزش دوره TKT

عموما بسیاری از علاقه مندان به شرکت در این دوره ها شاغل می باشند بنابراین روز های برگزاری دوره های TTC و یا دوره های آموزشی TKT آخر هفته ها می باشد. این دوره در حدود 1.5 ماه به طول می انجامد و شامل 15 جلسه آموزشی ، 10 الی 12 جلسه Observe کلاس ها در سطوح مختلف  ، آزمون تیوری و آزمون DEMO تدریس عملی می باشد. در انتهای دوره مدرک گذراندن دوره که دارای اعتبار می باشد به شما عزیزان تقدیم می شود.

هزینه کلاس آموزش دوره TKT

این دوره یک دوره جامع می باشد و تمامی مباحث در طی این دوره پوشش داده می شود. هزینه این دوره جامع 350000 تومان می باشد و تمامی مراحلی که در بخش پیش به آن ها اشاره شد را در بر می گیرد.

یکی از مواردی که می بایست در این بخش ذکر شود این است که لازمه ورود به این دوره داشتن سطحی خوب در زبان انگلیسی می باشد.

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون شروع دوره های TTC و آموزش دوره TKT می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و اقدامات لازم را برای شرکت در دوره ها انجام نمایید.

 

 

 

Related Articles

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

ساره.صالحی
آگوست 30, 2016 23:35

سلام ایا بعد از گذراندن دوره تی تی سی و تی کی تی تضمینی هست که ما مشغول بکار بشیم.من سطح زبانم caeهستش.یعنی خود شمابما کلاس میدید؟

پاسخ

سلام دوست عزیز
برای تدریس در این کمبریج می بایست شرایط های تدریس که در یک فرم در آموزشگاه موجود می باشد را داشته باشید و بعد از ارایه مدارک لازم و آزمون های لازم به شما گفته می شود که می توانید مشغول بکار شوید یا خیر
البته این موضوع را می توانید تا حدی قبل از شرکت و ثبت نام در دوره ها نیز مطلع شوید

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *