آموزشگاه زبان هلندی

آموزشگاه زبان هلندی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج بهترین آموزشگاه زبان هلندی در تهران است.

زبان هلندی حدود 23 ملیون گوینده دارد.نام بین المللی زبان هلندی  Dutch است.با توجه به تقاضای گسترده متقاضیان ، موسسه بین المللی ایران کمبریج آموزش زبان هلندی را بصورت کاملا حرفه ایی برگزار میکند.این دوره ها بشکل متنوع و در همه سطوح ارایه میگردد.کلاس زبان هلندی بشکل زیر ارایه میگردد.

این کلاس ها با بالاترین استاندارد ها برگزار میشود.و از اساتید با تجربه بالا بهره مند است.بی شک بهترین انتخاب برای آموزش زبان هلندی آموزشگاه زبان هلندی ایران کمبریج میباشد.استفاده از اساتید Native  و تحصیل کرده در کشور هلند از افتخارات آموزشگاه زبان ایران کمبریج میباشد.

 

آموزشگاه زبان هلندی

آموزشگاه زبان هلندی

 

نحوه برگزاری کلاس زبان هلندی

کلاس هلندی بصورت پیشرفته ایی از سطح پلایه تا پیشرفته ارایه میگردد.در این قسمت به معرفی کلاس گروهی هلندی میپردازیم.

  • کل دوره شامل 12 ترم میباشد
  • هر ترم در عرض 6 هفته به اتمام میرسد
  • هر جلسه این کلاس ها 3 ساعته شکل میگیرد
  • هزینه هر ترم 200000 تومان در سال 96 میباشد
  • تعداد نفرات حاضر در هر کلاس بین 4 تا 8 نفر خواهد بود
  • معمولا ابتدای هر ماه یک شروع دوره در کلیه سطوح خواهیم داشت

دوره زبان هلندی با تاکید بر روی مکالمه هلندی دارد.و برای آموزش مکالمه زبان هلندی برنامه ریزی دقیقی انجام شده.تا بصوزت فشرده و در بازه زمانی کوتاهی شما را به نتیجه ایی مطلوب برسانیم.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج معتبر ترین آموزش زبان هلندی را ارایه میکند.چرا که با همکاری با اساتیدی شاغل در دانشگاههای کشور میتواند بازده ایی ایده آل را برای شما فراهم آورد.برای استفاده از دوره های آموزشگاه زبان هلندی و کسب اطلاعات بیشتر جهت شرکت در این دوره ها با ما در ارتباط باشید.کارشناسان و مشاورین زبان هلندی آموزشگاه در خدمت شما عزیزان هستند.88854048 و 88854207

 

 

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]