کلاس free Discussion انگلیسی

کلاس Free Discussion انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده کلاس free Discussion انگلیسی برای سطوح intermediate و بالاتر می باشد. کلاس های free discussion و یا همان بحث آزاد به مکالمه شما عزیزان بسیار کمک می کند. در ادامه به پاره ای از توضیحات پیرامون این دوره ها شامل هزینه، طول دوره، فواید دوره و اساتید آن میپردازیم.

طول دوره و تعداد جلسات کلاس Free Discussion انگلیسی

دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی به طور مداوم در آموزشگاه زبان ایران کمبریج در حال برگزاری می باشند. مشخصات کلی دوره های free discussion:

دارا بودن سطح متوسط به بالا در زمینه مهارت های زبان انگلیسی

محدودیت تعداد نفرات کلاس ( بین 8 الی 12 نفر )

هر ترم شامل 10 جلسه 90 دقیقه ای

طول هر ترم 5 هفته می باشد

تعداد ترم ها نا محدود می باشد

توصیه ما شرکت در حداقل دو ترم متوالی می باشد

فواید شرکت در دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی

بسیاری از عزیزان به این موضوع اشاره دارند که فایده شرکت در این کلاس ها چیست. این در حالیست که بسیاری بر این باورند که با توجه به اسم این دوره ، هیچ برنامه خاصی برای دوره در نظر گرفته نشده است. این در حالیست که تمامی روند دوره شامل موضوعات رایج مکالمه ای و آزمونی زبان انگلیسی می باشد. تکیه این دوره بر روان صحبت کردن و به حداقل رساندن زمان فکر کردن شماست. میزان دایره لغوی و اصطلاحی شما نیز به شکل قابل توجهی رشد پیدا خواهد کرد.

شیوه ثبت نام در کلاس free Discussion انگلیسی

میزان شهریه هر ترم از دوره های بحث آزاد زبان انگلیسی 120000 تومان بابت هر ترم زبان انگلیسی می باشد. شما عزیزان می توانید برای هماهنگی های لازم برای تعیین سطح و ثبت نام در دوره ها با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *