خط انگلیسی

خط انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش خوشنویسی و خط انگلیسی می باشد. در هر زبانی داشتن خط خوش و زیبا بسیار موثر و تاثیرگذار می باشد. داشتن خطی خوب در زبان انگلیسی نیز برای اکثر زبان آموزان و حتی مدرسین نیز امری تاثیرگذار و نشانه سطح خوب زبانی می باشد. شما عزیزان می توانید با شرکت در دوره های آموزش خوشنویسی انگلیسی دست خط انگلیسی خود را به بهترین شکل بهبود بخشید.

در ادامه به ارایه اطلاعات پیرامون دوره های آموزش خوشنویسی و خط انگلیسی می پردازیم:

آموزش خط لاتین ( انگلیسی ) به شکل نیمه خصوصی

آموزش خط لاتین (اتگلیسی ) به شکل خصوصی

آموزش خوشنویسی انگلیسی به شکل خصوصی

دوره های آموزش خصوصی خط انگلیسی برای کسانیکه محدودیت زمانی دارند و یا بدنیال نهایت استفاده از زمان خود می باشند، مناسب است. در این دوره ها از روش های ابتدایی نگارش حروف انگلیسی (لاتین) تا پیوسته نویسی به شما عزیزان آموزش داده می شود. همچنین در ادامه دوره به شما عزیزان شکسته نویسی و با زاویه نویسی با خودکار و مداد آموزش داده می شود .  شما عزیزان می توانید با ثبت نام در این دوره ها در کوتاهترین زمان ممکن خط انگلیسی ار پیوسته و شکسته بنویسید.

آموزش خوشنویسی انگلیسی به شکل نیمه خصوصی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همچنین برگزار کننده دوره های نیمه خصوصی آموزش خوشنویسی انگلیسی می باشد. این دوره ها به شکل یک دوره جامع و یک دوره تکمیلی برگزار می شوند. طول مدت این دوره در حدود یک ماه و نیم می باشد. آموزش این دوره از آموزش حروف تک به تک آغاز میگردد تا سطح شکسته نویسی پیش می رود. تعداد هنرجویان در این دوره ها بین 4 الی 7 نفر می باشد و رسیدگی مدرس به آنها بشکل تک به تک می باشد.

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *