انگلیسی از طریق اخبار

آموزش انگلیسی از طریق اخبار : آموزش و فراگیری زبان با روش نوین (( انگلیسی از طریق اخبار )) هم اتفاق می افتد! شاید بنظر عجیب باشد اما میتوانید به همین روش ساده ، نیز آموزش کافی ببینید.

یادگیری انگلیسی از طریق اخبار

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همیشه با ارایه جدید ترین روش های نوین آموزشی پیشرو در برگزاری کلاس های خاص زبان های خارجی می باشد.

انگلیسی از طریق اخبار از دوره هایی است که طرفداران خاص خود را دارد. ( English through news ) اخبار زبان انگلیسی به درستی نگارش شده و بنابراین برای زبان آموزی بسیار مفید می باشد. هدف از زبان آموزی معنی کردن زندگی روزمره می باشد.

انگلیسی از طریق اخبار بدلیل به روز بودن و تازه بودن اخبار و همچنین بدلیل موضوعات روزمره و بیان اتفاقات روزمره بسیار پرکاربرد و مفید می باشد.

learn-english-news1-530x294

چگونگی استفاده بهتر از این متد ساده

دانستن زبان انگلیسی و دانستن واژگان زبان انگلیسی برای برقراری زبان کافی نیست.

انگلیسی از طـریق اخبـار کمک میکند تا شما با توجه به دانستن اطلاعات به روز از طـریق اخـبـار،ارتباط با یک انگلیسی زبان برقرار کنید.

شما میتوانید اخبار را از طریق تلویزین و اینترنت تماشا کنید. همچنین میتوانید از طریق مجلات و روزنامه ها نیز اخبار را دنبال کنید.

امروزه بسیاری از سایت ها وجود دارد که اخبار انگلیسی را با توجه به سطح زبان شما دسته بندی و طبقه بندی کرده اند. ازین رو میتوانید در هر سطحی که هستید از آموزش انگلیسی از طریق اخبار بهره مند شوید.

همچنین بسیاری از شبکات خبری امروزه برنامه های خاص خبری مختص زبان آموزان انگلیسی دارند. که شما می توانید از آن برنامه ها نیز بهره مند شوید. همچنین برخی ازین شبکات خبری زیر نویس انگلیسی نیز برای اخبار خود قرار می دهند. که امکان درک تمامی واژگان و همچنین نوع نوشتار و دیکته واژگان را بیاموزید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزارکننده دوره های آموزش زبان انگلیسی با اهداف مختلف می باشد.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از دوره های زبان انگلیسی میتوانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =