کلاس EPT

کلاس EPT

با توجه به  نیاز زبان آموزان و داوطلبان مقطع دکتری ، آموزشگاه زبان ایران کمبریج دوره های آموزشی و کلاس EPT را به صورت نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می کند. دوره EPT با توجه به روند آزمون EPT طراحی و تدریس می گردد بنابراین این دوره جمع بندی جامعی از منابع آزمون EPT می باشد و همچنین مجموعه ای از نمونه سوالات این آزمون ملی می باشد. آزمون EPT بسیار شبیه آزمون TOEFL PBT که نوع اولیه آزمون تافل می باشد است . این آزمون شامل مهارت های Reading و درک مطلب ، دانش لغات ، و دانش گرامری شما عزیزان می باشد و درجه سختی آن همانند آزمون زبان دکتری و یا کنکور دکتری می باشد.

بهتر است که بدانید این آزمون هر ماه برگزار می شود و شما عزیزان می توانید در هر ماهی که آماده تر بودید و یا از لحاظ زمانی برایتان مقدور بود در این آزمون شرکت نمایید.

در حال حاضر ارایه مدرک EPT برای تمامی داوطلبان دانشگاه آزاد الزامی می باشد ( در صورت عدم داشتن مدرک بین المللی زبان انگلیسی )

مواد آموزشی در کلاس EPT

متابع آزمون EPT کتاب گرامر بتی آذر می باشد که از معروف ترین منابع آموز گرامر انگلیسی محسوب می شود . از منابع لغوی آزمون می بایست از کتاب 504 و کتاب لغات ضروری برای آزمون تافل نام برد. برای درک مطلب آزمون سری کتاب های Select Reading از سطح متوسط به بالا نیر از منابع اصلی این آزمون محسوب می شود. تمامی این مواد و مطالب در دوره EPT با شما عزیزان کار می شود و علاوه بر آن ها نمونه سوالات این آزمون از جمله موادی می باشد که می بایست به آن تسلط کامل داشته باشید بنابراین این موضوعات نیز با شما عزیزان کار خواهد شد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای تحقق خواسته های شما عزیزان می باشد. برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها و کلاس EPT می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

 

 

Related Articles
متد آمادگی آزمون تافل
لهجه استرالیایی
نکات Speaking آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *