کلاس آموزش زبان فرانسه

کلاس آموزش زبان فرانسه

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزشی و کلاس آموزش زبان فرانسه برای اهداف مختلفی همچون مکالمه زبان فرانسه ، آمادگی آزمون های بین المللی زبان فرانسه همچون DELF ، DALF ، TEF ، TCF و … می باشد. این دوره ها به شکل گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی و حتی به شکل غیر حضوری نیز برگزار می شوند.

در ادامه به شرایط دوره ها و ویژگی هر یک از دوره های آموزش زبان فرانسه به شما عزیزان می پردازیم.

کلاس آموزش زبان فرانسه – گروهی / نیمه خصوصی

کلاس های آموزش زبان فرانسه به شکل گروهی نیز در آموزشگاه زبان ایران کمبریج با استفاده از متد TAXI در حال برگزاری می باشند. این متد یکی از بهترین متد های اموزش زبان فرانسه به خصوص برای داوطلبین مهاجرت به کانادا می باشد. این دوره ها از سطح مبتدی تا پیشرفته شامل 10 ترم می باشد که هر ترم شامل 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد و هزینه این دوره ها بابت هر ترم 120000 تومان می باشد.

این دوره های عموما به شکل تکروز در هفته و یا دو روز در هفته برگزار می شوند و طول هر ترم 5 هفته می باشد .

کلاس آموزش زبان فرانسه – خصوصی

کلاس های خصوصی آموزش زبان فرانسه بر اساس نیاز زبان آموز تعیین و برنامه ریزی می شود . طول این دوره ها می تواند بین 20 الی 60 جلسه باشد که حتی برای عزیزانی که قصد شرکت در آزمون های بین المللی را دارند بسیار مناسب می باشد. در حالت کلی برای عزیزانی که هدفی همچون مکالمه زبان فرانسه را دارند طول دوره 30 جلسه می باشد و مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه می باشد که تعداد جلسات و روز و ساعت جلسات به انتخاب خود زبان آموز می باشد.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

Related Articles
آموزش زبان دانمارکی
آمادگی DELE
آموزش آنلاین زبان فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *