دیکشنری گوگل

دیکشنری گوگل

دیکشنری گوگل یک دیکشنری آنلاین می باشد که زیر نظر سرویس دیکشنری گوگل می باشد که ترجمه های آن توسط شرکت گوگل برنامه ریزی می شود.

وب سایت دیکشنری گوگل در تاریخ 5 آگوست سال 2011 به کار خود خاتمه داد که بخشی از آن به موتور جستجوگر گوگل تقسیم شد.

این باور می رود که تا تاریخ آگوست 2010 بسیاری از تعاریف و معانی گوگل از Collins COBUILD گرفته می شده زیرا داده های  COBILD برای شناسایی بسیار ساده می باشند.

در ماه آگوست سال 2011 ، دیکشنری گوگل به عنوان یک سرویس جداگانه دنبال نشد گرچه نتایج مشابهی در تولبار گوگل از این روند به چشم می خورد.

امروزه وب سایت گوگل ترنزلیت یا همان مترجم گوگل ( Google Translate ) کار ترجمه لغات و متون را نیز انجام می دهد هر چند که ایراداتی در ساختار ترجمه آن وجود دارد اما می تواند منبع بسیار خوبی برای شما عزیزان برای استفاده از سوریس های آن وب سایت باشد. شما عزیزان می توانید تمای زبان های دنیا را در این وب سایت داشته باشید و ترجمه های مختلفی از کلمات و یا متون را از زبانی به زبان دیگر در اختیار داشته باشید.

سایت گوگل ترنزلیت Google Translate

این وب سایت یک سرویس چند زبانه می باشد که به شکل رایگان خدمات ترجمه را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این سرویس قادر به ترجمه گفتار ، تصاویر ، ویدیو از یک زبان به زبان ها دیگر می باشد. این سرویس حتی از طریق اندروید و IOS نیز قابل دسترس می باشد . از ماه می سال 2016 سرویس گوگل ترنسلیت قادر به ترجمه 103 زبان در سطوح گوناگون می باشد و روزانه توسط بیش از 200 میلیون نفر در سراسر دنیا استفاده می گردد.

شما عزیزان می توانید با آشنایی با دیکشنری گوگل و امروزه با استفاده از Google Translate به راحتی کار های ترجمه خود را انجام داده و در وقت خود بسیار صرفه جویی کنید.

5 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

ممنون مطلب خیلی خوبی بود

پاسخ

ممنون لطفا در این رابطه مطالب بیشتری قرار دهید

پاسخ

با تشکر از مطلب خوبتون

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *