آموزش گرامرIELTS

آموزش گرامر IELTS

آموزش گرامر IELTS

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های تضمینی ( همراه با ضمانت نامه کتبی ) آزمون IELTS می باشد و در اینجا به نکاتی پیرامون آموزش گرامر IELTS به شما عزیزان اشاره می کند.

آموزش گرامرIELTS

آموزش گرامرIELTS

اهمیت آموزش گرامر IELTS

25%نمره شما در بخش Speaking و Writing آموزش IELTS از درستی و صحیح بودن گرامر وو ساختار جملات شما می باشد. متاسفانه در هنگام یادگیری زبان جدید اکثر زبان آموزان با ایرادات گرامری زیادی روبرو هستند. در واقع اگر بیش از 50 % جملات شما غلطی داشته باشد، نمره شما از 6 بالاتر نخواهد شد و این تنها بخاطر وجود ایرادات گرامری و ساختاری شما می باشد.
به عبارت دیگر برای گرفتن نمره بالای 7 در آزمون IELTS می بایست بیش از 50 % جملات شما فارغ از هر گونه ایرادی باشد.

نکات مهم آموزش گرامر IELTS

پس از سال ها تجربه تصحیح برگه های IELTS می توان به جمع بندی رسید که تقیبا اغلب زبان آموزان با آن مواجه هستند. بنابراین از رایج ترین ایرادات گرامری که زبان آموزان در آزمون و آموزش IELTS با آن مواجه هستند را به شما عزیزان ارایه می دهیم تا در آموزش گرامر IELTS به شما کمکی کرده باشیم.

  1. کاربرد حرف تعریف The
  2. اسم های قابل شمارش و غیر قابل شمارش
  3. تطابق فعل و اسم
  4. کاربرد افعال gerund و infinitive
  5. کاربرد حروف تعریف قبل از عبارات اسمی
  6. استفاده از دیرگول یا همان Comma
  7. زمان گرامری فعل جمله
  8. حروف اضافه بعد از اسم و صفت
  9. قرار دادن Apostrophes یا همان ‘
  10. غلط های دیکته ای

برای تقویت این ایرادات می توانید به کتاب Grammar For IELTS دانشگاه کمبریج نیز مراجعه نمایید و به بخش های مختص این مباحث نیز مراجعه کنید. آموزشگاه زبان ایران کمبریج همچنین دوره های مختص این مباحث گرامری آیلتس به طور مجزا برگزار می کند که برای اطلاع از روز و ساعت این دوره ها می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و با مشاورین ما نیز مشورت کنید. لازم به ذکر است برای شرکت در این دوره ها و همچنین برای محک زدن سطح زبانی خود می توانید در تعیین سطح رایگان موجود در وب سایت نیز شرکت کنید.

Save

Save

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *