Listening آزمون آیلتس

مهارت Listening آزمون آیلتس
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزارکننده دوره های مختلف آزمون آیلتس برای افراد متفاوت با سطوح مختلف میباشد.
مهارت Listening آزمون آیلتس شامل 30 دقیقه آزمون و 10 دقیقه زمان بین آزمونی و سوالات آزمون آیلتس میباشد. در مهارت Listening آزمون آیلتس 40 سوال وجود دارد و انواع سوال شامل سوالات چهار گزینه ای ، اتصالی ، پر کردن فرم و جدول و دیگر انواع سوالات موجود میباشد. بخش مهارت Listening آزمون آیلتس دارای 4 بخش میباشد.

exam_listening

بخش اول مهارت Listening آزمون آیلتس شامل مکالمه و گفتگویی بین دو نفر میباشد که عموما در یک محیط عمومی و یک گقتگوی عادی و روزانه میباشد. بخش دوم بخش Listening مهارت آیلتس شامل یک سخنرانی تک نفره در رابطه با موضوعی اجتماعی میباشد. در بخش سوم این مهارت با یک مکالمه بین افرادی تا حدود چهار نفر میباشیم که در ارتباط با یک محیط و موضوع آموزشی میباشد. در بخش چهارم مهارت Listening آزمون آیلتس با یک سخنرانی تک نفره در راتباط با موضوعی آکادمیک و مخصوصا تحصیلی روبرو میشویم. در مهارت Listening آزمون آیلتس با انواع مختلفی از لهجه ها روبرو خواهید بود. عموما در بخشهای مختلف بخش Listening شما در زمینه مهارتهای مختلفی مورد آزمون قرار میگیرید ، مانند: درک موضوع اصلی مطلب ، درک اطلاعات اصلی و خاص در ارتباط با موضوع ، دریافت نظرات و پیشنهادات و عقاید افراد حاضر در فایل صوتی و دنبال کردن موضوعی که بیان شده است.
لازم است که بدانید هر یک از پاسخهای صحیح شما یک نمره را به خود اختصاص میدهد. نمره شما از 40 سوال حاضر در این بخش محاسبه میشود و بعد نمره شما نسبت به نمره اصلی آزمون آیلتس که از 9 نمره میباشد ، محاسبه میگردد.
برای اطلاعات بیشتر از ساعات و روزهای دوره های آمادگی آزمون آیلتس و همچنین دوره های بحث آزاد انگلیسی برای تقویت مهارت Speaking و Listening میتوانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی , آموزش زبان آلمانی , آموزش زبان ایتالیایی , آموزش زبان ترکی استانبولی , آموزش زبان روسی ,آموزش زبان عربی

Related Articles
یادگیری فرانسه
تقویت مهارت ریدینگ آیلتس
مرکز آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *