تعیین نمره آیلتس

تعیین نمره آیلتس

یکی از دغدغه های زبان آموزان در دوره های آیلتس ، تعیین نمره آیلتس آنها می باشد. بسیاری از داوطلبان آزمون آیلتس نیازمند دانستن نمره آیلتس خود قبل از شرکت در آزمون اصلی می باشند. آموزشگاه زبان ایران کمبریج به دو روش این امر را محقق می سازد:

  • تعیین نمره آیلتس از طریق آزمون آزمایشی
  • تعیین نمره آیلتس رایگان

تعیین نمره آیلتس از طریق آزمون آزمایشی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده آزمون های آزمایشی آیلتس به شکل آکادمیک و جنرال می باشد. آزمون های آزمایشی ielts جمعه ها برگزار می شود و هزینه آن 50000 تومان می باشد. این آزمون شبیه سازی آزمون اصلی می باشد و شامل تمامی مهارت های آزمون آیلتس می باشد. این آزمون به اندازه آزمون اصلی به طول می انجامد و نتیجه آن و تعیین نمره آیلتس آن به فاصله 1 روز پس از آزمون به شما عزیزان اعلام می شود.

تعیین نمره آیلتس رایگان

آموزشگاه زبان ایران کمبریج نیز تعیین سطح آیلتس به شکل رایگان انجام می دهد و نمره شما را تعیین می کند. این آزمون شامل بخش کتبی و شفاهی می باشد و به شکل حضوری و آنلاین انجام می شود. این آزمون در بخش کتبی در حدود 40 دقیقه و در بخش شفاهی حدود 15 دقیقه زمان می برد. هر دو بخش آزمون به شکل رایگان برگزار و نمره دهی می شود. شما عزیزان می توانید نتیجه آزمون خود را بعد از آزمون شفاهی بلافاصبه متوجه شوید و نسبت به نمره خود تصمیمات لازم را بگیرید.

اهمیت تعیین نمره آیلتس

به طور کلی دانستن و آگاهی از نمره آیلتس امری بسیار ضروری ست برای تمامی داوطلبان آزمون ielts. آگاهی از ضعف ها و ایرادات در بخش های محتلف آزمون له شما کمک میکند تا نتیجه بهتری در آزمون اصلی کسب کنید.

بسیاری از کاهش های نمره در آزمون آیلتس دلیل بی دقتی و عدم آگاهی های لازم می باشد. بنابراین با شرکت در آزمون های آزمایشی و با تعیین سطح آیلتس می توانید اطلاعات لازم را کسب نمایید و از مشاوره های لازم برخوردار شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *