تافل بهتر است یا آیلتس

تافل بهتر است یا آیلتس

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از داوطلبین آزمون های بین المللی زبان را مشغول کرده است این است که تافل بهتر است یا آیلتس . برای دانستن این که تافل بهتر است یا آیلتس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تافل بهتر است یا آیلتس

تافل بهتر است یا آیلتس

تافل بهتر است یا آیلتس – نکات کلیدی

قبل از شروع انتخابتان بین آیلتس یا تافل می بایست به محلی که برای آن به این مدرک احتیاج دارید رجوع کنید. برخی از دانشگاه های اروپایی و یا امریکایی تنهای یکی از این مدارک را مورد قبول می شناسند بنابراین قبل از هر اقدامی این موضوع را بررسی کنید.

تافل بهتر است یا آیلتس – تفاوت های عمومی

در کنار نوع کلی تفاوت بین آزمون آیلتس و تافل می توان گفت که نوع کلی سوالات آزمون تافل به شکل چهار گزینه ای می باشد. این درحالیست که اکثر سوالات آزمون آیلتس به شکل های متفاوتی است و از انواع گوناگونی از سوالات متشکل شده است. آزمون آیلتس به طور کلی زمان کمتری را زمان می برد برای آزمون که زمانی حدود 2 ساعت و 40 دقیقه می باشد.
جالب است که بدانید تنها یک نوع تافل اینترنتی وجود دارد در حالیکه آزمون آیلتس در دو نوع کاغذی وجود دارد. داوطلبینی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند می بایست در نوع آکادمیک آزمون آیلتس شرکت کنند این در حالیست که داوطلبین اقامت در کشور های خارجی می بایست دز نوع جنرال و یا همان عمومی این آزمون شرکت کنند.
آزمون آیلتس و آزمون تافل انواع گوناگونی از ذهن و مساله یابی را مورد سنجش قرار می دهند. همانطور که گفته شد آزمون تافل عموما چهار گزینه ای می باشد بنابراین راه هایی به داوطلبین اموزش داده می شود که بتوانند بهترین گزینه را از بین گزینه ها انتخاب نمایند در حالیکه آیلتس بیشتر به حافظه قوی تری احتیاج دارد که عموما حجم بالایی از مهارت های درک مطلبی را می سنجد.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره ارایه دهنده اطلاعات لازم جهت انتخاب اینکه تافل بهتر است یا آیلتس در کنار شما عزیزان می باشد. شما دوستان همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

Related Articles
دوره تضمینی آلمانی
آزمون ALES زبان ترکی
مکالمه زبان ترکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *