پکیج آموزش آیلتس

Admin
دیدگاه‌ها برای پکیج آموزش آیلتس بسته هستند

پکیج آموزش آیلتس

آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده پکیج آموزش آیلتس به شکل حضوری و غیر حضوری می باشد.

 

پکیج آموزش آیلتس

پکیج آموزش آیلتس

پکیج آموزش آیلتس – حضوری

در پکیج آموزش آیلتس به شکل حضوری ، با ارایه دوره های خصوصی و نیمه خصوصی در مبحث آیلتس به زبان آموزان با توجه به سطح و نمره مورد نیازشان خدمت رسانی می کنیم. این دوره های در سطح آیلتس بین 2 الی 4 ماه به طول می انجامد و در صورت نیاز زبان آموز به دوره های پیش نیاز آنها را برای شرکت در دوره مورد نظرشان راهنمایی می کنیم. در طی دوره های آموزش آیلتس از سری کتب Cambridge دانشگاه کمبریج استفاده می شود و در طی این دوره به هر 4 مهارت اصلی آیلتس در راستای هم رسیدگی می شود. لازم به ذکر است دوره های نیمه خصوصی شامل 4-7 زبان آموز و دوره های خصوصی بشکل تک نفره و یا در صورت تمایل زبان آموز به شکل 2-3 نفره نیز قابل برگزاری است.
برای اطلاع از دوره های آموزش آیلتس می توانید به بخش دپارتمان آیلتس موجود در وب سایت مراجعه نمایید.

پکیج آموزش آیلتس – غیر حضوری

در پکیج آموزش آیلتس به شکل غیر حضوری ، به شکل آنلاین و یا مجازی و همچنین به شکل اعزام مدرس به محل مورد نظر شما و به شکل خصوصی به شما عزیزان خدمت رسانی می کنیم.
در دوره های آموزش آیلتس به شکل آنلاین این امکان را تمامی علاقه مندان در سراسر ایران و دنیا می دهیم تا از بازخورد و کیفیت بالای کلاس ها و دوره ها و پکیج آموزش آیلتس آموزشگاه زبان ایران کمبریج بهره مند شوند. در این دوره ها با توجه به سطح ، نمره مورد نظر و بازه زمانی برای شما عزیزان دوره های را برنامه ریزی و اجرا می کنیم.
برای اطلاعات دقیق تر از دوره های آنلاین می توانید به بخش آموزش آنلاین موجو در وب سایت آموزشگاه مراجعه نمایید.

در پکیج آموزش آیلتس به شکل خصوصی این امکان وجود دارد تا مدرس را به محل مورد نظر شما در تهران و حومه اعزام نماییم و در این نوع از دوره انتخاب روز و ساعت کلاس ها نیز به انتخاب شما می باشد.

شما عزیزان همچنین برای انجام تعیین سطح آیلتس می توانید به تعیین سطح رایگان موجود در وب سایت آموزشگاه مراجعه نمایید و پس از اطلاع به مشاورین ما ، می توانید برای انجام تعیین سطح شفاهی بشکل حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید.
برای اطلاعات بیشتر و یا در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید با مشاورین ما در آموزشگاه زبان ایران کمبریج تماس حاصل نمایید.