دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی

دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی
5 (100%) 1 vote[s]

دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج جهت رفاه حال متقاضیان و زبان آموزان متقاضی یادگیری دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی اقدام به برگزاری دوره آموزش فشرده مکالمه ایتالیایی نموده است.

این دوره ها برای آمادگی هرچه سریعتر وبهتر شما عزیزان جهت شرکت در آزمون استرنی سال 96 برگزار میگردد. مجموعه و پکیج کاملی از تمامی پیش نیازهای آموزشی شما که از سطح ابتدایی تا سطح فوق پیشرفته ، که به همراهه دوره کاملی از دوره تخصصی جهت فراگیری تکنیک های آزمون استرنی را شامل میشود و یک دوره کاملاً کاربردی را برای شما رقم خواهد زد.دوره ایی که در ابتدا مکالمه شما رو به حدی مطلوب و روان میسازد که قادر به ارائه یک کنفرانس خواهید بود وسپس تکنیک های آزمون را برای شما با یک برنامه ریزی دقیق و منظم ، چیدمان و آموزش خواهد داد.

زمان بندی کلاس های دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی

بدیهی است آموزشگاه زبان ایران کمبریج با توجه به در خواست های متعدد و مکرر زبان آموزان تایم های مناسب تری برای افراد شاغل و دانشجویان گرامی در روزهای پایانی هفته تدارک دیده است.

برای مثال دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان ایران کمبریج در روزهای پنج شنبه از ساعت 2 تا 5 بعدازظهر به صورت 2جلسه در یکروز دایر میگردد.که بدیهی است این زمان بعد از اتمام زمان کاری ادارات و بعد از پایان پذیرفتن زمان طرح ترافیک شهرتهران میباشد و تسهیلاتی برای آمد وشد زبان آموزان گرامی خواهد داشت.

دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی در ایران کمبریج

دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی با توجه به رویکردی مطابق و همگام با استانداردهای روز دنیا و آخرین متد آموزشی و پر بازده بین المللی می باشد. ویژگی های این دوره ها شامل:

استفاده از کتب بین المللی Espresso ویرایش جدید

برگزاری دوره مبتدی تا پیشرفته در طی 10 ترم

طول هر ترم 1.5 ماه

هزینه هر ترم 120000 تومان

تعداد زبان آموز 12 نفر (حداکثر)

ثابت بودن میزان شهریه در کل ترم ها

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] دوره ها با تمرکز بر پیشرفت و ارتقا مهارت مکالمه زبان ایتالیایی ارایه […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *