کلاس زبان ایتالیایی

کلاس زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره ها و کلاس زبان ایتالیایی می باشد. دوره های آموزش زبان ایتالیایی با تاکیید بر مهارت مکالمه زبان ایتالیایی بسیار مناسب مهاجرین می باشد. شما عزیزان اگر قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در ایتالیا را دارید می توانید در کلاس زبان ایتالیایی شرکت نمایید.

در ادامه به ارایه پاره ای از توضیحات پیرامون دوره های آموزش زبان ایتالیایی می پردازیم. این اطلاعات شامل طول دوره ها و هزینه های کلاس های زبان ایتالیایی می باشد.

طول دوره های آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی از سطح بسیار مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه زبان ایران کمبریج تدریس می شود. امکان بر گرازی این دوره ها به دو شکل می باشد:

  • دوره های آموزش گروهی زبان ایتالیایی
  • دوره های خصوصی آموزش زبان ایتالیایی

در دوره های گروهی از سطح مبتدی تا پیشرفته کل دوره شامل 10 ترم میباشد. طول هر ترم 1.5 ماه می باشد و شهریه هر ترم 120000 تومان است. برای داشتن سطح متوسط در زبان ایتالیایی تنها گذراندن 3 الی 5 ترم کافیست. اما اگر تمایل به رسیدن به سطح پیشرفته در زبان ایتالیایی می باشید می بایست کل 10 ترم را سپری نمایید.

طول دوره های خصوصی زبان ایتالیایی نیز برای سطح متوسط 30 جلسه و برای سطح پیشرفته 60 جلسه می باشد. لازم به ذکر است مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه می باشد و روز و ساعت به انتخاب زبان آموز می باشد.

کتب آموزشی در کلاس زبان ایتالیایی

در کلاس های زبان ایتالیایی از سری کتب espresso چاپ جدید استفاده می شود. این متد آموزشی جدیدترین متد آموزشی روز دنیا در زمینه آموزش زبان ایتالیایی می باشد. شما عزیزان می توانید با تکیه بر این متد و کتاب یادگیری خود را تضمین کنید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با برگزاری کلاس زبان ایتالیایی در تمامی سطوح سعی در ارتقای سطح علمی شما عزیزان دارد. شما می توانید برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *