کلاس آیلتس Life Skill

کلاس آیلتس Life Skill

آموزشگاه زبان ایران کمبریج اولین و قوی ترین مرکز یرگزاری کلاس آیلتس Life Skill به صورت های گروهی و خصوصی می باشد. این دوره ها بسته به نیاز و بازه زمانی زبان آموز و داوطلب آبلتس لایف اسکیل می تواند به شکل فوق فشرده ، فشرده و نیمه فشرده برگزار شود. در این دوره های علاوه بر تقویت مهارت های زبان انگلیسی شما عزیزان بر روی تمامی نمونه سوالات و سوالات احتمالی آزمون آیلتس Life Skill نیز با زبان آموزان کار می شود. کلاس آیلتس Life Skill را می توان در بازه زمانی های بین 1 الی 2 ماه و یا در طولانی ترین شرایط در بازه زمانی 3 ماه به اتمام رسانده و با اعتماد به نفس کامل و با اطمینان خاطر در آزمون آیلتس خود شرکت نمایندو لازم به ذکر است همانطور که اکثر شما عزیزان می دانید آزمون آیلتس life skill با آزمون آیلتس متفاوت می باشد.

انواع کلاس آیلتس Life Skill

شما عزیزان می توانید در دوره آبلتس Life Skill به شکل خصوصی در یک دوره 20 الی 30 جلسه ای حتی از سطح مبتدی در این آزمون شرکت نموده و قبولی شما نیز در صورت مطالعه قدم به قدم همگام با کلاس قطعی است. مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه می باشد و تعداد جلسات داخل هفته به انتخاب زبان آموز می باشد. توصیه مشاورین ما تشکیل هفته ای 2 الی 3 جلسه در هفته به شکل یک روز در میان و یا فاصله دار می باشد.

شما عزیزان همچنین می توانید این دوره های به شکل کلاس های گروهی فوق فشرده ، فشرده و نیمه فشرده شرکت نمایید. تنوع نوع دوره های آموزشگاه زبان ایران کمبریج این اجازه و امکان را یه شما عزیزان می دهد که در صورت تمایل دوره های 5 روز در هفته ، 3 روز ، 2 روز و تکروز در هفته را برای دوره خود انتخاب نمایید. در کوتاهترین زمان در این دوره ها می توانید 1 ماهه و در طولانی مدت می توانید 3 ماهه برای آزمون آیلتس Life Skill آمادگی های لازم را کسب نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *