آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس همواره از بهترین راه های ارزیابی داوطلبین آزمون آیلتس می باشد. آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده آزمون آزمایشی آیلتس به شکل ماهانه می باشد و برگزار کننده جلسات توجیهی بر اساس عملکرد شما در آزمون آزمایشی آیلتس می باشد. برای بازخورد بهتر در آزمون اصلی آزمون آیلتس پیشنهاد ما این است که در آزمون های آزمایشی شرکت کرده و از نتایج بدست آمده در این آزمون ها نکات بسیاری را بیاموزید.

آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس

امکانات آزمون آزمایشی آیلتس

در این آزمون های آزمایشی شانس این را پیدا می کنید که :

  • با فرمت و ساختار آزمون آیلتس آشنا شوید
  • با انواع سوالات و تمرینات مربوط به هر بخش از آزمون آسنا شوید
  • زمان بندی خود را برای آزمون آیلتس بسنجید
  • پاسخ های خود را با پاسخ های اصلی مقایسه کنید و بسنجید.

بخاطر داشته باشید که شما آزمون Reading ، Listening ، و Writing را در یک روز خواهید داشت و این نکته ای ست که می بایست در هنگان آزمون اصلی آیلتس آن را بخاطر داشته باشید.
آزمون شفاهی توسط اساتید دانشگاهی و با تجربه آیلتس برگزار می گردند و عموما در آزمون آزمایشی آیلتس در یک روز همراه با آزمون کتبی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

نکات کلی پیرامون آزمون آزمایشی آیلتس

بخش ریدینگ آزمون آیلتس 60 دقیقه زمان میبرد و همچنین بخش رایتینگ آزمون آیلتس نیز 60 دقیقه زمان میبرد. بخش شنیداری آزمون که همچنین آزمون با آن بخش شروع می شود 60 دقیقه زمان می برد.
لازم به ذکر است که بدانید آزمون آزمایشی آیلتس دقیقا همانند آزمون اصلی برگزار می گردد و دارای زمانبندی ثابت می باشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج هموراه برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس به شکل گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی می باشد و همچنین برگزار کننده آزمون های آزمایشی آزمون آیلتس به شکل جنرال و آکادمیک می باشد. شما عزیزان برای اطلاع از تاریخ های آزمون های آزمایشی می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید .

Related Articles
کارگاه Writing آیلتس
کلاس آموزش آیلتس
آزمون ماک آیلتس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *