کتاب New Insight Into IELTS

کتاب New Insight Into IELTS

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش و آمادگی آزمون آیلتس در این مطلب به معرفی یکی از منابع خوب بین المللی جهت آمادگی برای آزمون آیلتس ، کتاب New Insight Into IELTS می پردازد. این کتاب یکی از پر فروش ترین کتاب ها از منابع آزمون آیلتس در سراسر دنیا می باشد.

کتاب New Insight Into IELTS

کتاب New Insight Into IELTS

توضیحات کتاب New Insight Into IELTS

کتاب New Insight Into IELTS تمرینات مفهومی و آمادگی خوبی برای آزمون آیلتس ارایه می دهد. این کتاب با بررسی صفحه به صفحه آزمون ها و نگاهی جزعی در هر یک از بخش های آزمون آیلتس ، به شکل تدریجی شما را در مهارتی خاص تقویت می کند و تمامی تکنیک های زبانی و آزمونی که هر داوطلبی می بایست برای شرکت در آزمون آیلتس با آن آشنا باشد را بداند تا به یک اعتماد به نفس خوب دست یابد. این دروس شامل یک معرفی کامل و جزعی از آزمون و یک کلید پاسخ نامه کامل می باشد که شما هم در منزل و هم با شرکت در کلاس می توانید ازآن استفاده کنید.
مطالب این کتاب هم برای عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک و هم برای کسانیکه قصد شرکت در آزمون آیلتس جنرال را دارند مناسب است. همچنین این کتاب برای عزیزانی مناسب است که سطح کنونی آن ها در حدود نمره آیلتس 6 می باشد.

جزییات کتاب New Insight Into IELTS

این کتاب شامل 192 صفحه می باشد که توسط انتشارات کمبریج به چاپ می رسد.

نکات کلیدی کتاب New Insight Into IELTS

این کتاب بر اساس بخش های برگه آزمون می باشد از این رو زبان آموز به راحتی متوجه می شود که در روی کدام بخش از تست تمرکز کند و کدام بخش را برای تمرین انتخاب نماید.
تمرینات مرتب این کتاب همچنین روند سیستماتیک و خوبی را برای زبان آموز فراهم می سازد. همچنین کتاب New Insight Into IELTS شامل فعالیت های جانبی می باشد که تمرینات بسیاری را برای تمرینات زبان آموزان فراهم می سازد.

Related Articles
راه مهاجرت به امریکا
آزمون BEC
نکات گرامر روسی

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

این کتاب رو دارین که بشه خرید ازتون؟

پاسخ

سلام دوست عزیز
بله البته این کتاب در انقلاب و کتابفروشی های زبان نیز موجود است

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *