آزمون OET

آزمون OET

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون ها مختلف ملی و بین المللی می باشد و همچنین دوره های آمادگی آزمون OET را نیز برگزار می کند. در این بخش به معرفی و ارایه اطلاعات پیرامون این آزمون می پردازیم. به طور کلی می توان گفت آزمون OET آزمونی به زبان انگلیسی مختص به پزشکان و پیرا پزشکان می باشد که مخفف عبارت Occupational English Test می باشد. البته می بایست افزود که این آزمون همانند بسیاری از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مانند IELTS هر 4 مهارت اصلی زبان آموزان شامل Speaking ، Writing ، Reading و Listening را می سنجد که البته بر اساس و تاکیید بر مباحث پزشکی می باشد.

آزمون OET

آزمون OET

نمره دهی و ارزشیابی آزمون OET

در ابتدا بهتر است اشاره کنیم که مدرک حاصله از آزمون OET برای مدت زمان 2 سال دارای اعتبار می باشد. میزان نمره دهی و امتیاز دهی این آزمون در هر یکی از مهارت های 4گانه زبان به صورت A ، B ، C ، D و E می باشد که اکثر مراکز مهم و بنام در سراسر جهان حداقل امتیاز B را قبول دارند حال آنکه در بسیاری از مراکز نمره C نیز مورد قبول می باشد. لازم به ذکر است این امتیاز در تمامی مهارت ها می بایست از طرف داوطلب کسب شود.

اساتید دوره های آمادگی آزمون OET

با توجه به اینکه آزمون OET مهارت های تخصصی داوطلبین را بر اساس رشته کاری شان می سنجد ، اساتید مختص این آزمون عموما رشته تخصصی شان پزشکی و رشته های مرتبط می باشد که تسلط فوق العاده ای به زبان انگلیسی دارند.

مواد آزمون OET

این آزمون به شکل کاغذی برگزار می شود و بدین شکل می باشد که بخش Listening این آزمون زمانی در حدود 50 دقیقه زمان می برد. بخش Reading این آزمون حدود 60 دقیقه می باشد و بخش نوشتاری یا همان Writing حدود 45 دقیقه زمان می برد. آزمون Speaking نیز حدود 20 دقیقه زمان می برد.

 

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

پریساواعظ
مارس 8, 2017 20:00

من متقاضی شرکت در دوره های oetهستم لطفاراهنمایی کنید،ممنون

پاسخ

درود بر شما
برای آمادگی آزمون OET احتیاج به گذراندن پیش نیاز میباشد.ویا باید در تعیین سطح رایگانی که از شما بعمل می آید مشخص شود سطح شما مناسب به حضور در دوره های تخصصی این کلاس ها میباشد.برای مشاوره کاملتر و هماهنگی زمان تعیین سطح با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *