آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره ای آموزش مجازی و آنلاین زبان های خارجی و از جمله برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی می باشد که از علاقه مندان به شرکت در این دوره ها دعوت می کنیم تا با خواندن این مطلب با این دوره ها بیشتر آشنا شوند.

با توجه به مشغله های کاری و روزمره شاید شرکت کردن در دوره های حضوری آموزش زبان اسپانیایی برای بسیاری از افراد کاری سخت باشد و یا برای مدت طولانی نتوانند به این روش از یادگیری ادامه دهند.

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

ویژگی های دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

دوره های آموزش زبان اسپانیایی به شکل مجازی و یا آنلاین در مجموعه آموزش ایران کمبریج از طریق نرم افزار هایی همچون Skype تشکیل می شوند.

در این دوره ها زبان آموزان همانند دوره های خصوصی روز و ساعت تشکیل دوره ها را خودشان به طور مستقل انتخاب می کنند و به شکل خصوصی از دوره بهره مند می شوند بنابراین سطح دوره ها با توجه به سطح زبان آموز عزیز تعیین می گردد. لازم به ذکر است دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی در کل از مبتدی تا پیشرفته 3 دوره می باشد.

مدرسین دوره های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی همانند مدرسین برگزار کننده کلاس های حضوری آموزشگاه می باشند بنابراین دارای حداقل 8 سال سابقه تدریس زبان اسپانیایی تا سطوح C2 نیز می باشند و همچنین شایان ذکر است بسیاری از مدرسین آموزشگاه از اساتید Native اسپانیایی زبان نیز می باشند که آموزش شما عزیزان را در این دوره ها تضمین می کنند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با برگزاری دوره های آموزش زبان اسپانیایی به شکل حضوری و آنلاین می باشد. شما عزیزان با توجه به زمان بندی خود و برنامه مناسب آموزشی خود می توانید دوره ها را برنامه ریزی کرده و در دوره مورد نظر خود شرکت کرده و به آموزش این زبان شیرین که دومین زبان دنیا محسوب می شود بپردازید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *