شروع ثبت نام جدید آیلتس

شروع ثبت نام جدید آیلتس

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس می باشد و از این طریق شروع ترم 1 زبان انگلیسی برای دوره های نیمه خصوصی عصر ها را اعلام می کند.

شروع ثبت نام جدید آیلتس

شروع ثبت نام جدید آیلتس

روز های کلاس برای شروع ترم 1 زبان انگلیسی

روز های برگزاری کلاس نیمه خصوصی آیلتس یک شنبه و سه شنبه راس ساعت 17:30 الی 19 می باشد.

استاد کلاس آیلتس نیمه خصوصی

استاد منتخب برای دوره های آیلتس نیمه خصوصی آموزشگاه زبان ایران کمبریج سرکار خانم استاد فیانگل می باشند که دکترای آموزش زبان انگلیسی از لندن هستند که دارای بیش از 18 سال سابقه تدریس در مراکز آموزشی برتر و دانشگاه های انگلیس و ایران می باشند.

زمان بندی برای شروع ترم 1 زبان انگلیسی

شما عزیزان با توجه به محدودیت تعداد نفرات دوره که بین 5 الی 7 نفر می باشد می توانید به آموزشگاه جهت ثبت نام مراجعه نمایند.

تعیین سطح برای دوره آیلتس

شما عزیزان اگر دارای مدرک دانشگاه در زبان انگلیسی و یا دارای مدرک مرتبط می باشند نیازی به تعیین سطح دوره آیلتس ندارند. عزیزانی که تمایل به شرکت در دوره دارند می توانند برای آزمون تعیین سطح به بخش تعیین سطح آیلتس موجود در وب سایت مراجعه نمایند و برای تعیین سطح شفاهی نیز به آموزشگاه با تعیین وقت قبلی مراجعه نمایند.

اطلاعات لازم پیرامون شروع ثبت نام جدید آیلتس

لازم به ذکر است تعداد جلسات هر ترم آیلتس در آموزشگاه زبان ایران کمبریج 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد و میزان شهریه هر ترم 120000 تومان می باشد. طول هر ترم به طور متوسط بدون در نظر گیری تعطیلات رسمی تقویم 5 هفته می باشد.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در صدد برگزاری دوره های پر بازده و نیمه خصوصی برای به هدف رسیدن شما عزیزان در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.
شما عزیزان برای ثبت نام در دوره جدید آیلتس می توانید به آموزشگاه واقع در میدان ولیعصر مراجعه نمایید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *