آموزش فوق فشرده TOEFL

آموزش فوق فشرده TOEFL

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش فوق فشرده TOEFL به شکل نیمه خصوصی – نیمه گروهی می باشد. دوره های آموزش فوق فشرده TOEFL می تواند از مدت زمان 2 الی 4 ماه به طول انجامد. در این بخش به ارایه اطلاعات پیرامون این دوره های فوق فشرده تافل TOEFL به شما عزیزان می پردازیم.

آموزش فوق فشرده TOEFL

آموزش فوق فشرده TOEFL

منابع آموزشی در دوره های آموزش فوق فشرده TOEFL

در دوره های آموزش فوق فشرده TOEFL شامل دوره های Pre-TOEFL و همچنین آموزش تکنیک های تافل در دوره های آموزش TOEFL می باشد.

شما عزیزان با شرکت در آزمون رایگان تعیین سطح می توانید به این جمع بندی برسید که دوره های Pre-TOEFL را احتیاج دارید و یا می توانید به طور مستقیم در دوره های TOEFL شرکت نمایید.

در دوره های Pre-TOEFL از سری کتب American English File چاپ دوم استفاده می شود و در دوره های آموزش TOEFL از سری کتب تافل ETS استفاده می شود.

تعداد جلسات و هزینه های دوره های آموزش فوق فشرده TOEFL

دوره های Pre-TOEFL به شکل فوق فشرده هر ترم 200000 تومان می باشد و هزینه دوره های آمادگی آزمون TOEFL نیز 120000 تومان می باشد.

تعداد جلسات در دوره های فوق فشرده Pre-TOEFL 15 جلسه 3 ساعته می باشد که معادل 30 جلسه استاندارد می باشد و در دوره های آموزش TOEFL در طول هر ترم تعداد جلسات 10 جلسه 1.5 ساعته می باشد.

شرایط تعیین سطح دوره های آموزش فوق فشرده TOEFL

شما عزیزان برای اطلاع از سطح خود در دوره های تافل می توانید در تعیین سطح موجود در وب سایت مختص تافل شرکت نمایید و تعیین سطح آنلاین را انجام داده و برای انجام تعیین سطح شفاهی می توانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل نمایید و زمان آزمون تعیین سطح خودد را هماهنگ نمایید. لازم به ذکر است تمامی روند تعیین سطح شما عزیزان به شکل رایگان می باشد.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *