آموزش زبان انگلیسی اندروید

آموزش زبان انگلیسی اندروید

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تحول در امر آموزش در اینجا به آموزش زبان انگلیسی اندروید و برنامه های آن می پردازیم. آموزشگاه زبان ایران کمبریج یکی از راه های بسیار موثر در آموزش زبان های خارجی علی الخصوص زبان انگلیسی را استفاده از اپلیکشن های به روز می داند. با توجه به بین المللی بودن زبان انگلیسی و احساس نیاز به این زبان توسط اقشار مختلف ، برنامه های بسیاری در اندروید برای آموزش زبان انگلیسی طراحی شده است. در این بخش به معرفی برخی از این برنامه ها و اپلیکیشن ها برای شما عزیزان می پردازیم.

آموزش زبان انگلیسی اندروید

آموزش زبان انگلیسی اندروید

معرفی برنامه ها و اپلیکشن های آموزش زبان انگلیسی اندروید

یکی از معروف ترین نرم افزار های آموزش زبان در سراسر جهان Rosetta Stone می باشد. این نرم افزار در عرصه جهانی بسیار مطرح می باشد و بارها در زمینه های مختلف آموزشی امتحان خود را پس داده است. شما عزیزان می توانید با دانلود و استفاده از این اپلیکیشن آموزش زبان یادگیری خود را تضمین کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا بتوان لغات پایه ای را آموزش ببینید و بعد با استفاده از آنها جملات طولانی تری را مورد استفاده و کاربرد قرار دهید.

برنامه بعدی نیز در ساختار بسیار منحصر به فرد می باشد و اسم آن FluentU می باشد. این برنامه شامل ویدیو های واقعی از مکالمات زبان انگلیسی می باشد و فضایی واقعی از زبان انگلیسی را برای آموزش و یادگیری برای شما عزیزان فراهم می سازد. این ویدیو ها و فایل های تصویری همراه با تمریناتی می باشند که در ادامه زبان آموزان را موزد ارزیابی قرار می دهند.

یکی از مهمترین عوامل در یادگیری زبان انگلیسی بخاطر سپردن لغات می باشد. برنامه Memrise دقیقا برای هدف آموزش و بخاطر سپاری لغات زبان انگلیسی طراحی شده است و راه هایی را برای بخاطر سپاری لغات زبان انگلیسی برای شما عزیزان پیشنهاد می کند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای به روز رسانی اطلاعات شما عزیزان در این بخش به معرفی برنامه های آموزش زبان انگلیسی اندروید پرداخت . امیدواریم قدم کوچکی در راهنمایی شما برای آموزش زبان انگلیسی برداشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *