تغییرات آزمون تافل

تغییرات آزمون تافل

برای شرکت در هر آزمون زبانی بهتر است از آخرین اخبار پیرامون آن اطلاعات کافی داشته باشید از اینرو در این بخش آموزشگاه زبان ایران کمبریج به ارایه تغییرات آزمون تافل به شما عزیزان می پردازد. با بوجود آمدن آزمون تافل TOEFL ibt یا همان تافل اینترنتی زوایای جدید بر روی سنجش زبان انگلیسی در سطح بین المللی بوجود آمد. این نوع از آزمون تافل مرجع بهتری برای سنجش مهارت های برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در محیطی واقعی می باشد. درست است که آزمون تافل اینترنتی نیز مهارت های زبان را می سنجد ( همانند آزمون های سابق زبان ) اما می بایست از تغییرات این آزمون آگاهی کاملی داشته باشید.

تغییرات آزمون تافل

تغییرات آزمون تافل

تغییرات آزمون تافل – مدت زمان

شاید یکی از سطحی ترین تغییرات در این نوع از آزمون تافل زمان آن باشد. در دو توع تافل برگه ای و تافل کامپیوتری مدت زمان تعیین شده برای آزمون 3.5 ساعت بود در حای که در تاقل اینترنتی مدت آزمون 4 ساعت می باشد. همچنین داوطلب می بایست تمامی مراحل آزمون را در یک روز انجام دهد بنابراین نیازی نیست که دو بار در مرکز آزمون برای امتحان حضور یابید.

تغییرات آزمون تافل – یادداشت برداری

جالب است که بدانید شما در تمام طول آزمون می توانید نت برداری با همان یادداشت برداری کنید.

تغییرات آزمون تافل – سنجش مهارت های انگلیسی

بهتر است که بدانید سنجش مهارت های زبان انگلیسی شما عزیزان در آزمون تافل اینترنتی کمی نسبت به دیگر آزمون های زبان متفاوت می باشد. در آزمون تافل اکثر سوالات مخلوط و به هم پیوسته می باشند. برای مثال شما نیاز است برای پاسخ به یک سوال اول متنی را بخوانید ، و گوش دهید و بعد در ارتباط با پاسخ سوال مربوطه صحبت کنید. یا ممکن است شما در ابتدا به فایلی گوش دهید و بعد در ارتباط با سوال مربوطه صحبت کنید. و یا همچنین ممکن است شما مجبور باشید برای پاسخ به سوالی در ابندا متنی را بخوانید ، بعد به فایلی گوش دهید و بعد پاسخ سوال را بنویسید.
این موارد تنها برخی از تغییرات آزمون تافل می باشد که در ارتباط با آن به شما عزیزان اشارات کوتاهی انجام دادیم.

Related Articles
آموزش خوشنویسی لاتین
لغات آیلتس
یادگیری فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *