کلاس خصوصی تافل

کلاس خصوصی تافل

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در کنار آموزش و برگزاری کلاس های آمادگی آزمون تافل TOEFL به برگزاری کلاس خصوصی تافل نیز برای عزیزانی که محدودیت زمانی دارند و یا برای علافه مندان به دوره های خصوصی نیز می پردازد. در این بخش به ارایه اطلاعات کامل در دوره ها و کلاس خصوصی تافل شامل طول دوره ، نوع روند دوره ، اساتید و مطالب آموزشی و کمک آموزشی این دوره های می پردازیم.

کلاس خصوصی تافل

کلاس خصوصی تافل

طول دوره و کلاس خصوصی تافل

کلاس های خصوصی آمادگی آزمون تافل با توجه به سطح فعلی شما و نمره مورد نظرتان در آزمون تافل برنامه ریزی و مشخص می شود. بنابراین نیاز است در ابتدای دوره تعیین سطحی از شما گرفته شود و سطح کنونی تان مشخص گردد و با توجه به سطحتان و نمره مورد نظراتان تعداد جلسات برایتان از سوی مشاورین آموزشگاه تعیین گردد. تعداد جلسات برای آمادگی آزمون تافل عموما 20 الی 70 جلسه در بهترین و بدترین شرایط می باشد. طول و زمان هر جلسه آموزشی 90 دقیقه می باشد و تعداد جلسات داخل هفته به توصیه مشاوران آموزشگاه زبان ایران کمبریج 2 الی 3 جلسه در هفته می باشد که البته بسته به نیاز و سلیقه شما قابل کم و یا زیاد شدن است.

مواد آموزشی در دوره و کلاس خصوصی تافل

با توجه به سطح شما مواد آموزشی و کمک آموزشی بر اساس Pre-TOEFL و یا TOEFL به شما معرفی می گردند. این مواد آموزشی در راستای هدف نمره خوب و بالایی در آزمون تافل می باشند. شما عزیزان می توانید با توجه به اطلاعات کتب آموزشی در بخش دپارتمان آموزش تافل موجود در وب سایت نیز از برخی منابع آگاه شوید. البته در دوره های خصوصی روند آموزشی بسیار متفاوت از دوره های گروهی می باشد.

اساتید کلاس خصوصی تافل

اساتید انتخابی برای دوره های خصوصی تافل عموما دارای سابقه کاری بالای 8 سال می باشند. این اساتید دارای مدارک دانشگاهی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و یا دکترای زبان انگلیسی از دانشگاه های بنام داخل و یا خارج از کشور می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *