منابع تافل

منابع تافل

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این بخش به معرفی منابع تافل می پردازد. آزمون تافل آزمونی اینترنتی میباشد و شامل هر 4 مهارت زبان انگلیسی میباشد. آشنایی با منابع آزمون تافل باعث ارتقای نمره تافل شما عزیزان می شود. تمرین و آشنایی با تمامی منابع بسیار در امر یادگیری شما موثر و مفید می باشد. منابع آزمون تافل برعکس آزمون آیلتس محدود میباشد و آشنایی با تمامی آنها کاری غیر ممکن نمیباشد.

منابع تافل

منابع تافل

معرفی برخی از منابع تافل

  • جدید ترین منبع تمرین آزمون های تافل ، کتاب Official TOEFL ibt می باشد. این کتاب شامل 5 سری آزمون تافل میباشد که منبع بسیاری خوب و جدیدی از آزمون تافل میباشد.
  • یکی دیگر از بهترین منابع TOEFL ibt ، کتاب The Official Guide to TOEFL ibt می باشد. این کتاب شامل نمونه سوالات و تمرینات آزمون تافل می باشد. این کتاب همچنین شامل نمونه پاسخ های داوطلبین نیز می باشد و نمونه نمره دهی ممتحن را نیز شرح می دهد.
  • از دیگر منابع آزمون تافل می توان به منبع TOEFL Practice Online اشاره کرد. این منبع امکان آزمون شبیه سازی شده اینترنتی را نیز به شما می دهد. و همچنین امکان نمره دهی آنی تافل را نیز می دهد.
  • یکی دیگر از منابع تافل ، کتاب TOEFL Online Prep Course می باشد. این کتاب راه های بسیار خوبی برای تقویت مهارت آزمون تافل را به شما ارایه می دهد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج و منابع تافل

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با برگزاری دوره های آموزش تافل قبولی شما در آزمون را تضمین می کند. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از روز و ساعت دوره ها با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *