تکنیک های رایتینگ تافل

تکنیک های رایتینگ تافل

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده کلاس های آمادگی و آموزش آزمون تافل TOEFL ibt می باشد که در این بخش به ارایه تکنیک های رایتینگ تافل TOEFL جهت ارتقای سطح دانشی و میزان نمره شما عزیزان در این بخش از آزمون تافل می پردازد. این تکنیک های جهت سهولت شرکت شما و عملکرد شما در بخش رایتینگ آزمون تافل می باشد که می تواند بسیار کمک کننده باشد.

تکنیک های رایتینگ تافل

تکنیک های رایتینگ تافل

معرفی برخی از تکنیک های رایتینگ تافل

در درجه اول می توان به این نکته اشاره کرد که بسیاری از داوطلبان آزمون تافل در این بخش بدلیل نداشتن ایده برای نوشتن پیرامون موضوع استرس می گیرند و تمامی اعتماد به نفس خود را در این مساله از دست می دهند. بنابراین قبل از شرکت در آزمون اصلی تافل به تقویت مهارت های Brainstorming خود بپردازید و سعی کنید بتوانید به راحتی در ارتباط با موضوعات مختلف ایده پردازی کنید و تکنیک های مختلف در این رابطه را بیاموزید.

یکی از راه های طلایی موفقیت در مهارت رایتینگ ، خواندن زیاد است. شما می توانید مطالعه خود را در ارتباط با موضوعات مختلف گسترش دهید و همچنین مقالات و کتب مختلفی پیرامون موضوعات مختلف بخوانید.

به تمرین زیاد در ارتباط با مهارت رایتینگ خود بپردازید. سعی کنید متون محتلفی را که می خوانید خلاصه نویسی کنید. از کتاب و یا مقالاتی که می خوانید متنی نوشتاری تهیه کنید.

بخاطر داشته باشید که هر رایتینگ رسمی در زبان انگلیسی می بایست دارای Introduction که همان مقدمه است ، بخش Body که ارایه مطلب اصلی می باشد و بخش Conclusion که جمع بندی می باشد ، است. بنابراین در ارایه واضح این بخش ها نهابت تلاش خود را داشته باشید.

چرا استفاده از تکنیک های رایتینگ تافل

شاید به سادگی بتوان گفت که پاسخ این سوال این است که زیرا نمره بهتری در رایتینگ آزمون تافل بگیرید اما این تمام موضوع نیست. موضوع اصلی این است که شما اکثرا آزمون و مدرک تافل را برای ادامه تحصیل در کشور و دانشگاهی خارجی نیازمندید و عموما نمره بالای رایتینگ تافل گوته این موضوع است که شما برای شرکت در دانشگاه ها و محیط های آکادمیک آمادگی لازم را دارید.

 

Related Articles
Listening آزمون آیلتس
آموزش تلفظ زبان انگلیسی
یادگیری Listening

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *