مرکز آموزش TTC

مرکز آموزش TTC

آموزشگاه زبان ایران کمبریج مرکز آموزش TTC برای علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزش معلمی زبان ویژه بزرگسالان می باشد. در مرکز آموزش TTC تمامی موارد مورد نیاز در دوره های TTC آموزش داده می شود و به تمامی نکات عملی و تیوری که لازمه مدرس زبان شدن است اشاره می شود و تمامی شرایطی که لازم است برای فردی محیا شود تا به سطح دبیری برسد در اختیار داوطلبین قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که بدانید دوره های TTC آموزشگاه زبان ایران کمبریج جمع بندی جامعی از مباحث CELTA و TKT دانشگاه کمبریج می باشد و البته رویکرد زبان آموزان فارسی زبان نیز در این دوره در نظر گرفته شده است زیرا برخی از روش های تدریسی برای فارسی زبانان مناسب تر و موثر تر می باشند.

مشخصات دوره TTC در مرکز آموزش TTC

دوره TTC عموما به شکل یک روز در هفته و به شکل دو جلسه در یک روز تشکیل می شود. این روز اصولا در یکی از روز های پنجشنبه و یا جمعه می باشد که امکان شرکت در دوره را برای عزیزان بیشتری فراهم سازد. طول این دوره 15 جلسه 90 دقیقه ای می باشد که در طی یکروز ، دوجلسه به صورت 3 ساعته برگزار می شود و از این رو طول دوره 1.5 ماه می باشد.

هزینه دوره TTC نیز 350000 تومان می باشد و بطور کلی می توان گفت این دوره شامل 15 جلسه 90 دقیقه ای درس تیوری و عملی می باشد و همچنین شامل 10 جلسه Observe می باشد و در نهایت شامل آزمون تیوری و عملی می باشد و در انتها نیز مدرک معتبر و قابل ترجمه ای به شما عزیزان داده می شود که قابل ارایه به تمامی مراکز داخلی و خارجی می باشد.

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش TTC و دیگر شرایط لازم در مرکز آموزش TTC ایران کمبریج می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *