آموزش زبان ترکی استانبولی

خانه آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی بین 10 زبان اول دنیا از لحاظ کاربرد محسوب می شود که آموزشگاه زبان ایران کمبریج نیز مفتخر به برگزاری دوره های مختلف آموزش زبان ترکی استانبولی نیز می باشد.

ترکی دارای قدمتی دیرینه می باشد و جایگاه با اهمیتی در کشورهای آسیایی و اروپای شرقی برخوردار است. جالب است بدانید زبان ترکی استانبولی در بسیاری از موقعیت های آکادمیکی در بین کشورهای اروپایی و آمریکایی نقش کلیدی ایفا می کند. بیش از 75 میلیون نفر به زبان ترکی صحبت می کنند و با توجه به شرایط فعلی کشورمان ایران دانستن زبان ترکی بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیارند افرادی که طالب مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه می باشند. به دلیل وجود شرایط سهلی که در حال حاضر در این منطقه برقرار است. هم چنین به دلیل مراودات کاری و بازرگانی ایران و ترکیه دانستن این زبان نقش پر رنگی را در زمینه های شغلی ایفا می کند.

چرا زبان ترکی استانبولی را در آموزشگاه زبان ایران کمبریج بخوانم؟

آموزشگاه زبان ایران کمبریج دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی شامل مکالمات عمومی و مکالمات تجاری بازرگانی ترکی استانبولی را با بهره گیری از اساتید ترک زبان Native و همچنین اساتید با تجربه و نحو احسنت برگزار می کند. دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی شامل دوره های عادی و هم چنین دوره های آمادگی آزمون زبان ترکی استانبولی نیز می باشد. متد اصلی تدریس در دپارتمان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان ایران کمبریج سری کتب Hitit میباشد که با تکیه بر مکالمه ، تمامی مهارتهای زبان ترکی استانبولی را پوشش میدهد.

آموزش زبان ترکی استنبولی

آموزش زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج بستری بسیار مناسب و شیرین را برای عزیزانی که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه دارند را از طریق مشاوران خود فراهم می سازد و در کل پروسه یادگیری زبان ترکی همراه و کنار شما دوستان است. برای مشاهده اطلاعات کلی از دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی میتوانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

مشخصات دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی با کمک متد Hitit دارای ویژگی های زیر میباشند:

  • طول دوره از مبتدی تا یشرفته 12 ترم
  • طول هر ترم آموزشی 1.5 ماه
  • تعداد جلسات هر ترم آموزشی 12 جلسه
  • مدت زمان هر جلسه آموزشی 90 دقیقه
  • برگزاری دوره عموما عصر ها و یا آخر هفته ها
  • آموزش توسط اساتید با تجربه و یا Native
  • شهریه هر ترم آموزشی 200000 تومان

برای هماهنگی تعیین سطح زبان ترکی استانبولی و همچنین برای اطلاع از روز و ساعت دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.