مدرک معتبر زبان

مدرک معتبر زبان

داشتن مدرک معتبر زبان برای بسیاری از افراد حتی در سراسر جهان نیز امری حایز اهمیت می باشد که چه در نقش زبان آموز و چه در نقش یک مدرس زبان همگی بدنبال داشتنی مدرکی معتبر برای دلایل متفاوتی همچون یافتن موقعیت شغلی ، قوی کردن رزومه شغلی ، و یا مهاجرت می باشند.

مدرک معتبر زبان

مدرک معتبر زبان

در این بخش به مواردی پیرامون این نیاز زبان آموزان در سراسر دنیا می پردازیم و اهمیتی که داشتن مدرک معتبر زبان و نقش مهم آن در زندگی افراد اشاره می کنیم.

همان طور که می دانید سالانه بسیاری از افراد پول و زمان زبادی را صرف گذراندن دوره های مختلف آموزشی از جمله زبان می کنند که ممکن است در لحظه به فکر مدرک پایان دوره و وجود چنین هدفی نباشند در حالیکه ممکن است در اواسط دوره ، در انتهای دوره و یا مدت ها بعد احساس نیاز به داشتن مدک دوره گذرانده شده را بدست آورند.

تمامی موسسات و مراکز آموزش و آموزشگاه ها موظف اند در پایان دوره به شما عزیزان گواهی پایان دوره ارایه دهند که درجه اهیمت این گواهی به سابقه و رزومه علمی آن مرکز آموزشی بازمیگردد. این گواهی ها می توانند ملی و یا بین المللی باشند .

مدرک معتبر زبان در آموزشگاه زبان ایران کمبریج

در انتهای تمامی دوره های آموزشی آموزشگاه زبان ایران کمبریج به زبان آموزان گواهی پایان دوره و پایان سطح داده می شود که قابل ارایه به تمامی شرکت ها و ادارات و همچنین به تمامی کشور ها می باشد. این گواهی ها می توانند بسته به دوره ای که زبان اموز گذرانده و زمانی که برای گذراندن دوره ها صرف کرده است تنظیم شوند و با مهر رسمی این آموزشگاه همراه شوند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همچنین برای عزیزانی که قصد تدریس زبان انگلیسی را دارند نیز مدرک معتبر تدریس زبان یا همان مدرک TTC را ارایه می دهد که از لحاظ ملی و بین المللی دارای جایگاه خوبی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از دوره های مختلف زبان با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

 

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *