ووچر تافل چیست

ووچر تافل چیست ؟

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن هر داوطلب آزمون تافل را به خود جلب کند اینست که ووچر تافل چیست ؟

برنامه آزمون تافل یک سرویس ووچر تافل برای تسهیل و راحتی موسسات و آژانس های برگزار کننده تافل به شما عزیزان ارایه می دهد تا بتوانید به راحتی مبلغ آزمون تافل TOEFL ibt خود را در هر منطقه ای که هستید ، بپردازید. این سرویس در تمامی مناطقی که آزمون تافل برگزار می شود به غیر از جمهوری خلق چین وجود دارد.

برای سفارش ووچر آزمون تافل TOEFL ibt می توانید به فرم مربوط به این موضوع مراجعه نموده و آن را پر نمایید.

ووچر تافل چیست

ووچر تافل چیست

در کنار سوال ووچر تافل چیست سوال دیگر وجود دارد که آیا هزینه ای برای ووچر تافل وجود دارد ؟

باید به اطلاعتان برسانیم که هزینه ووچر تافل رایگان می باشد. شما تنها می بایست هزینه خود آزمون تافل TOEFL ibt را بپردازید. برای پرداخت کامل و تکمیل فرم درخواستتان ، ETS ووچر شما را در طی 3 هفته به آدرس تعیین شده می فرستد.

ووچر ها تنها در کشور های خاصی قابل اعتبار می باشند. شما در صورت لزوم می توانید ووچر خود را برای کشور های دیگری سفارش دهید.

نکته قابل توجه این است که ووچر تافل تنها برای مدت 12 ماه پس از تاریخ معین شده معتبر می باشند.

شماره های ووچر ها توسط مراکز برگزاری آزمون و موسسات به داوطلبین ارایه داده می شود تا در هنگام ثبت نام از شماره آن استفاده نمایند.

شما عزیزان برای اطلاع از فرم و تهیه آن برای ووچر تافل می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 https://www.ets.org/toefl/institutions/about/fees

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای بهبود وضعیت شما عزیزان در راستای آزمون های بین المللی زبان می باشد. امید داریم که در این بخش راهنمایی کاملی در راستای اینکه ووچر تافل چیست به شما عزیزان ارایه داده باشیم. همچنین لازم به ذکر است آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون تافل برای تمامی داوطلبین آزمون در تمامی سطوح می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر پیرامون این دوره ها با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید برای اطلاع از سطح کنونی خود در آزمون تافل در تعیین سطح تافل رایگان و آنلاین آموزشگاه موجود در وب سایت آموزشگاه شرکت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *