رایتینگ تافل

رایتینگ تافل
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزارکننده دوره های مختلف تافل و Pre-TOEFL میباشد و همان طور که میدانید مهارت  و تکنیک های رایتینگ تافل یکی از مهارتهای تافل میباشد که تا حدودی در این بخش، از دیگر آزمون های بین المللی زبان انگلیسی متفاوت است. در اینجا اشاره میکنیم به چند مهارت برای تقویت مهارت رایتینگ تافل.

TOEFL-Essay-Writing-e1349824010522
یکی از روشهای خوب برای تقویت مهارت رایتینگ تافل خواندن متون انگلیسی میباشد. میتوانید کتب علمی و یا مقاله ها ی مختلفی بخوانید تا ایده های خوب و همچنین لغات خوبی بی آموزید تا بتوانید مهارت رایتینگ بهتری بنویسید. همانطور که میدانید تمرین کردن نقش مهمی در پیشرفت شما دارد. سعی کنید کتاب یا مقالاتی که میخوانید را به صورت خلاصه بنویسید و این کار را بصورت یک تفریح روزانه برای خود به وجود بی آورید. همچنین سعی کنید بی آموزید که چگونه مهارت رایتینگ تافل خود را از ابتدا اصطلاح کنید. به این موضوع دقت داشته باشید که بر اساس موضوع و مطالبی که مورد نظرتان بوده است مطلب بنویسید. تمام متون انگلیسی در مهارت نوشتاری و رایتینگ رسمی دارای پاراگراف های معرفی موضوع ، بدنه متن و پاراگراف نتیجه گیری میباشد. حتما از واژگان خوبی میتوانید در مهارت رایتینگ تافل استفاده کنید، مثلا:
برای نشان دادن یک مثال در مهارت رایتینگ میتوانید از عبارات :
As an example, such as, specially, including, namely, in particular, and …
برای نشان دادن شباهت از عبارات :
Similar to , moreover, likewise, comparatively, together with, and …
برای نشان دادن اهمیت یک موضوع از عبارات:
Especially, particularly, with attention to , above all, and …
برای نشان دادن خلاصه و نتیجه گیری از عباراتی همچون All in all و in brief و in conclusion و to summarize و on the whole و in short و …
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون تافل وهمچنین برگزارکننده آزمونهای آزمایشی تافل میباشد. برای اطلاع از ساعات و روز دوره ها میتوانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

Related Articles

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

Shoma kelas type latin ham darid?

پاسخ

کلاس یا دوره ای که فقط مخصوص به تایپ باشد خیر اما در دوره های تافل با شما از ابتدا در مهارت رایتینگ به شکل کامپیوتری و نرم افزاری کار می شود.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *