دوره فوق فشرده زبان فرانسه

Admin
دیدگاه‌ها برای دوره فوق فشرده زبان فرانسه بسته هستند

دوره فوق فشرده زبان فرانسه

مرکز تخصصی آموزش زبان ایران کمبریج، دوره فوق فشرده زبان فرانسه برگزار میکند.

دوره فوق فشرده زبان فرانسه

دوره فوق فشرده زبان فرانسه

با توجه به محدودیت زمانی اغلب متقاضیان این زبان این دوره کاملا فشرده سازی گردیده.  بهترین کلاس زبان فرانسه با متدی بروز و کاربردی برگزار میگردد.

این کلاسها مناسب برای استفاده تمامی متقاضیان میباشد.

  • شاغلین
  • کارمندان
  • دانشجویان
  • مدیران بازرگانی شرکت ها
  • مهاجرت کنندگان به کشور فرانسه
  • افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشکاههای کشور فرانسه را دارند

دوره های آموزش زبان فرانسه با رویکردی برای هر جهار مهارت برنامه ریزی گردیده است. اما برای مهارت مکالمه زبان فرانسه برنامه های زود بازده و ویژه ایی را تدارک دیده ایم.

نحوه برگزاری کلاس زبان فرانسه

این کلاس ها برای افرادی برنامه ریزی گردیده که امکان استفاده از کلاس های وسط هفته را ندارند.و در یک روز پایانی هفته در روز های پنجشنبه و یا جمعه ها دو جلسه در یکروز تدارک دیده شده.

گفتنی است این کلاس ها در در سطوح مختلف برگزار خواهند شد.

  1. سطح مبتدی A1
  2. سطح متوسط A2
  3. سطح متوسط خوب B1
  4. سطح پیشرفته B2

برای عزیزانی که دانش قبلی از این زبان را دارند ، امکان تعیین سطح رایگان در نظر گزفته شده! و بعد از انجام تعیین سطح دوره مناسب سطح شما، خدمتتان معرفی خواهد گشت.

دوره فوق فشرده زبان فرانسه در آموزشگاه زبان ایران کمبریج بصورت کاملا کاربردی و زود بازده برگزار میگردد.و بصورت کاملا آکادمیک و طبق تکنیک های روز دنیا پیشرفت خواهد نمود.این کلاس ها از کتاب های Taxi بهره مند است. و مدرسین بسیار با دانشی را در اختیارتان خواهد گذارد.

در مرکز تخصصی آموزش زبان ایران کمبریج از استاد Native استفاده میگردد. و سایر مدرسین تحصیل کرده دانشگاه های فرانسه میباشند.و حداقل دارای 10 تا 12 سال سابقه تدریس فرانسه میباشند. جهت آشنایی بیشتر با نحوه شرکت در دوره ها با مشاورین ما در تماس باشید.88854048 و 88854207