بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس

بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره به ارایه راهکار های بهبود و ارتقای نمره آزمون آیلتس به شما عزیزان می پردازد و در این مطلب به معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس برای شما عزیزان و داوطلبان این آزمون بین المللی می پردازد و همچنین تمامی ویژگی های این اپلیکشن ها را به شما عزیزان معرفی می کند.

معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس

آزمون های بسیاری وجود دارند که ما در سراسر زندگی با آن ها روبرو می شویم. امروزه بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت و یا تحصیل در خارج از کشور نیاز به دریافت مدرک آیلتس با نمره خوبی می باشند. آزمون آیلتس سیلابس و منابع آموزشی خاص خود را دارد و شما عزیزان با آموزش صحیح می توانید مهارت های خود را در زمینه آموزش آیلتس تقویت کنید.

  1. اپلیکیشن IELTS Skills

این اپلیکیشن آموزش آیلتس به شکل رایگان می باشد که هر 4 مهارت آزمون آیلتس را در بر می گیرد. این اپلیکیشن شامل نمونه سوالات آزمون آیلتس شامل مهارت Reading ، Listening ، Speaking و Writing می باشد. شما عزیزان همچنین می توانید نتیجه آزمون خود را از طریق این اپلیکیشن بدست آورید و سطح نمره آیلتس خود را بسنجید.

  1. اپلیکیشن IELTS Word Power

یکی از بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس ، اپلیکیشن IELTS Word Power می باشد که برای تقویت مهارت واژگان شما بسیار کارا و موثر می باشد. این اپلیکیشن به شما عزیزان کمک می کند تا دانش لغتی خود را با توجه به معیار های آزمون British Council ارتقا دهید.

  1. اپلیکیشن IELTS Flashcard

این برنامه کمک می کند تا شما عزیزان تمامی موارد آزمونی مربوط به IELTS را یادگرفته و شامل 2000 فلش کارت می باشد. این فلش کارت ها شامل اسلاید ، آزمون ، و روش های آمادگی و آموزش آزمون آیلتس می باشد که یادگیری آیلتس را بسیار تسریع می بخشد و آموزشی موثر می باشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای بهبود و ارتقای سطح زبان انگلیسی شما عزیزان می باشد و در این بخش به معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش آیلتس پرداخت. شما عزیزان می توانید با در ارتباط بودن با وب سایت آموزشگاه همواره اطلاعات خود را پیرامون این آزمون بین المللی به روز نگه دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *