بهترین موزیک های اسپانیایی

بهترین موزیک های اسپانیایی

یکی از روش های آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی گوش دادن به موزیک ها و ترانه های زبان اسپانیایی می باشد ، از این رو آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این بخش به معرفی بهترین موزیک های اسپانیایی می باشد. وقتی به موزیک اسپانیایی فکر می کنید ، اکثرا یاد موزیک فلامینکو می افتند که نمادی از زبان زیبای اسپانیایی می باشد. موزیک اسپانیایی تاثیر بسزایی در موزیک امریکای لاتین دارد و همچنین اکثر موسیقی های برگزفته از این موسیقی به عنوان موزیک های غربی و یا Western شناخته می شوند.  در ادامه به معرفی بهترین موزیک های اسپانیایی که شامل معروف ترین موسیقی های زبان اسپانیایی می باشند می پردازیم و اکثر این موزیک ها به همراه گیتار اسپنیش نواخته می شنود.

بهترین موزیک های اسپانیایی – معروف ترین

موزیک Historia De Un Amor که توسط ترانه سرای معروفی نوشته شده است به عنوان یکی از رومانتیک ترین موسیقی های ضبط شده امریکای لاتین می باشد. وی این موزیک را برای برادرش که در غم فوت همسرش بوده است نوشته و این موزیک در فیلمی مکزیکی در سال 1956 اجرا گردید.

موزیک Oye Como Va که در سال 1963 به شهرت رسید و در آلبومی در سال 1970 به انتشار رسید. همانند بسیاری از موزیک های معروف این موزیک نیز در طی سالین توسط خواننده های گوناگونی خوانده و بازخوانی شد.

از دیگر بهترین موزیک های اسپانیایی می توان به موزیک Besame Mucho اشاره کرد. این موزیک در سال 1940 به انتشار رسید. این موزیک برگرفته از یک قطعی موسیقی پیانو می باشد که در سال 1911 نوشته شده است. این موزیک دارای سبکی رومانتیکی می باشد که توسط مشهور ترین های موسیقی اسپانیایی خوانده شده است.

موزیک Libertango که در سال 1954 اجرا شد که سبکی جدید را وارد موسیقی کرد و بسیار محبوب واقع شد.

 

 

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *