آیلتس جنرال

آیلتس جنرال

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس از جمله آیلتس جنرال می باشد. قبل از شرکت در هر دوره ی آیلتسی نیاز است که اطلاعات لازم را پیرامون آن آزمون از جمله آزمون آیلتس جنرال داشته باشید.

آیلتس جنرال

آیلتس جنرال

آیلتس جنرال چیست ؟

آزمون آیلتس جنرال نوعی آزمون زبان انگلیسی بین المللی می باشد که توانایی ارتباط زبان انگلیسی شما را در محیط های روزمره و کارا در زبان انگلیسی می سنجد. شما ممکن است نیاز داشته باشید تا در آزمون جنرال آیلتس شرکت نمایید ، اگر :

می خواهید در مقاطع تحصیلی در مدارس ادامه تحصیل دهید.

اگر در مدارس و یا کالج ها تمایل به ادامه تحصیل در مقاطع پایین تر از کارشناسی را دارید.

اگر تمایل به مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را دارید.

آیا آیلتس جنرال با آیلتس آکادمیک متفاوت است ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت در دو مهارت بله اما در دو مهارت یکسان هستند. تمامی داوطلبین آزمون آیلتس در آزمون Speaking و Listening یکسانی شرکت می کنند ( با در نظر نگرفتن آکادمیک و یا جنرال بودن آزمون آیلتس ) اما در بخش Reading و Writing دارای مطالب و محتوای متفاوتی می باشند. در آزمون آیلتس جنرال و آیلتس آکادمیک شما با موضوعات مختلفی در هر دو آزمون مواجه خواهید بود.

بخش Reading آزمون آیلتس جنرال

در بخش Reading این آزمون متن انتخابی از کتب و یا روزنامه ها ، تبلیغات و یا مطالب عمومی همانند این ها انتخاب می شود. این موضوعات عموما موضوعاتی از قبیل موضوعاتی اند که در روزمره خود با آن ها سر و کار خواهید داشت. مدت زمان این بخش از آزمون 60 دقیقه می باشد.

بخش Writing آزمون آیلتس جنرال

این بخش از آزمون شامل دو قسمت می باشد. در بخش اول یا همان Task 1 موقعیتی به شما داده می شود که نسبت به آن می بایست نامه ای بنویسید. و در قسمت دوم یا همان Task 2 می بایست انشایی بنویسید و این بخش کمی شبیه به آیلتس آکادمیک می باشد.

 

 

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *