آموزش آیلتس از راه دور

آموزش آیلتس از راه دور

آموزشگاه زبان ایران کمبریج از دیر باز همواره برگزار کننده دوره های آموزش آنلاین آزمون آیلتس IELTS و یا همان آموزش آیلتس از راه دور برای سطوح مختلف از زبان آموزان در خارج و داخل ایران بوده است. این دوره ها به شکل مجازی و غیر حضوری بوده و کاملا برنامه ریزی تشکیل جلسات از راه دور طبق برنامه روزانه و زمان بندی می باشد که زبان آموز برای دوره خود در نظر می گیرد. این دوره ها می تواند هر ساعتی از شبانه روز ( با در نظر گرفتن اختلاف ساعت ) و با توجه به سطح زبان آموز برنامه ریزی و طراحی شود.

آموزش آیلتس از راه دور

آموزش آیلتس از راه دور

چگونگی تشکیل دوره های آموزش آیلتس از راه دور

در ابتدای دوره های آموزش IELTS از راه دور همانند دیگر دوره های آموزشگاه زبان ایران کمبریج تعیین سطحی از زبان آموز انجام می شود و طبق نتیجه تعیین سطح و نمره ای که زبان آموز در آزمون آیلتس نیاز دارد ، دوره برای وی برنامه ریزی می شود . این دوره ها می تواند به شکل نورمال 2 الی 3 روز در هفته تشکیل شود و یا می تواند نسبت به برنامه کاری و یا برنامه درسی زبان آموز کمتر یا بیشتر در طی هفته تشکیل شود .

زمان هر جلسه در دوره های آنلاین 1 ساعت می باشد و این دوره های دارای سطح بندی های مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد.

این دوره ها می تواند بر اساس آیلتس جنرال ، آکادمیک و یا لایف اسکیل برنامه ریزی شود و تنها کافی است زبان آموز در ابتدای دوره هدف اصلی خود را از شرکت در دوره بیان کند.

اساتید دوره های آموزش آیلتس از راه دور

اساتید منتخب برای دوره های آموزش آنلاین آیلتس عموما شامل اساتید دانشگاهی و یا اساتیدی با تجربه کاری بالای 8 سال می باشند . این اساتید دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد و دکتری می باشند و دارای سابقه های درخشانی در زمینه آموزش آیلتس می باشند.

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش آیلتس از راه دوره با شماره های 88854048 . 88854207 تماس حاصل نمایید.

Save

Save

Save

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *