منابع Listening آیلتس

منابع Listening آیلتس

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای ارتقای سطح نمره شما عزیزان در آزمون آیلتس و دبگر آزمون های زبان های خارجی می باشد که در این بخش به معرفی منابع Listening آیلتس می پردازد و همانطور که می دانید مهارت Listening از سخت ترین مهارت های آزمون آیلتس برای بسیاری از داوطلبین آزمون آیلتس محسوب می شود. لیسنینگ آزمون آیلتس با لهجه بریتیش British می باشد از این رو یافتن منابع آن می تواند در بخشی کوچکتر قرار گیرد و در اینجا به بهترین منابع Listening آیلتس برای شما عزیزان می پردازیم.

معرفی منابع Listening آیلتس

در این بخش به معرفی بهترین منابع لیسنینگ برای آزمون آیلتس می پردازیم که شاید برخی از این منابع بر اساس ساختار آزمون آیلتس نباشند اما منبع بسیار خوبی برای تمرین مهارت Listening آزمون آیلتس می باشند.

اولین و بهترین پیشنهاد برایتان Pearson Longman iTest می باشد. در ابتدا می  بایست به این وب سایت مراجعه نموده و ثبت نام نمایید و سپس می توانید دسترسی رایگان و کاملی بر Listening های بسیار عالی را با بهترین کیفیت  داشته باشید. وب سایت این منبع i-tests.com می باشد.

منبع دیگر برای معرفی به شما عزیزان Parapal می باشد که یک وب سایت بسیار جذاب می باشد. ایم وب سایت سراسر تمرین های خوب و عالی آزمون آیلتس می باشد و تنها موضوعی که راجغ به این وب سایت کمی ضعیف است شبیه بودن ساختار های تمرینات آن به سوالات و منابع آزمون آیلتس می باشد.

وب سایت بعدی نیز همانند منبع قبلی دارای ساختار های آزمون آیلتس نمی باشد اما منبع بسیار خوبی برای تمرینات پیرامون Listening آزمون آیلتس می باشد. این وب سایت OUP می باشد.

وب سایت بعدی وب سایتی سراسر تمرین های مختلف پیرامون آزمون آیلتس می باشد و آدرس این وب سایت Self Access می باشد.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به این وب سایت ها از منابع Listening آیلتس استفاده لازم را ببرید. شما عزیزان می توانید به شکل رایگان از این متابع استفاده کرده  و خود را محک بزنید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *