کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس

آموزشگاه زبان ایران کمیریج برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس و همچنین کلاس خصوصی آیلتس با توجه به نیاز زبان آموزان می باشد. این دوره ها دارای ویژگی ها خاص و انحصاری آموزشگاه زبان ایران کمبریج می باشد که شرکت در آزمون آیلتس را برای بسیاری از عزیزان آسان می سازد. در ادامه به ارایه اطلاعات ریز تر و دقیق تر پیرامون دوره ها و کلاس خصوصی آیلتس به شما عزیزان می پردازیم.

زمان بندی کلاس خصوصی آیلتس

با توجه به ذات دوره های خصوصی آیلتس ، شما می توانید روز و ساعت انتخابی خود را برای تشکیل کلاس داشته باشید. مشاورین آموزشگاه شما را با برنامه ریزی بهتر برای برگزاری کلاس ها راهنمایی کرده و در نهایت این شمایید که راجع به ساعت و روزی که مناسب سطحتان است تصمیم می گیرید. ایده آل ترین حالت برنامه ریزی برای کلاس آیلتس دوره های 2 الی 3 روز در هفته می باشد که البته می تواند به خواسته زبان آموز کمتر یا بیشتر نیز بشود.

طول هر جلسه آموزشی 90 دقیقه می باشد و می توانید این جلسات داخل آموزشگاه یا محل مورد نظر زبان آموز تشکیل شود . در هر دو صورت آموزشگاه می توانید دوره را برای شما عزیزان تشکیل دهد.

اساتید کلاس خصوصی آیلتس

اساتید منتخب برای دوره های آیلتس در آموزشگاه زبان ایران کمبریج از اساتید با تجربه و تحصیل کرده های عالی دانشگاهی در خارج و داخل کشور می باشند. این اساتید دارای حداقل 8 سال سابقه تدریس می باشند و حداقل مدرک تحصیلی آنان کارشناسی ارشد و یا دکتری TEFL و یا همان آموزش زبان انگلیسی می باشد.

این اساتید شامل اساتید خانم و آقا می باشند که انتخاب این موضوع نیز به عهده زبان آموز می باشد و محدودیتی در این مساله نمی باشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده قوی ترین کادر تدریس از دیرباز می باشد. شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها و کلاس خصوصی آیلتس می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *