یادگیری زبان اسپانیایی

تکنیک های یادگیری زبان اسپانیایی
اگر گوشی هوشمند دارید از برنامه های یادگیری زبان اسپانیایی غافل نشوید. به عنوان مثال برنامه Duolingo برنامه محبوبی برای یادگیری زبان اسپانیایی با سرعت بوده که با بازی، تصاویر و شکل های جالب در به خاطر سپردن سریع زبان اسپانیایی بسیار موثر است. با این برنامه ها هم یادگیری زبان اسپانیایی می بیتید، هم جمله زبان اسپانیایی یاد می گیرید، با کلمات اسپانیایی آشنا می شوید، گوش تان به لهجه های زبان اسپانیایی عادت می کند و به حالت رقابتی برای ادامه برنامه و بازی تشویق می شوید.
سایر برنامه های یادگیری زبان اسپانیایی شامل برنامه های Busuu، Livemocha، Anki، Memrise، Babbel و …
تکنیک بعدی برای یادگیری زبان اسپانیایی، نصب برنامه های ترجمه اسپانیایی در گوشی شماست.

Hola-Learn-Spanish
با دانلود آخرین ورژن برنامه های ترجمه نظیر google translate از دیکشنری های قدیمی اسپانیایی حجیم و سنگین خلاص خواهید شد. همیشه یک مترجم اسپانیایی همراه خود دارید و حتی می توانید با دوربین گوشی از تابلوی مغازه ها در خیابان و یا متن کتاب ها و … عکس بگیرید و در همان لحظه ترجمه آنها را به اسپانیایی ببینید و به خاطر بسپارید.
برنامه مفید دیگری که برای فراگیری زبان اسپانیایی می توانید در گوشی خود ذخیره کنید برنامه Musixmatch می باشد. با این برنامه می توانید موزیک های اسپانیایی را گوش کنید و همراه با متن موزیک که همزمان روی صفحه گوشی شما نمایش داده می شود با آهنگ بخوانید و ترجمه همزمان آنها را نیز به زبان دلخواه خود مشاهده کنید.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج به عنوان تنها مرکز تخصصی آموزش و یادگیری زبان اسپانیایی در ایران و مورد تایید سفارت اسپانیا در ایران می باشد. شما می توانید برای یادگیری زبان اسپانیایی و برای شرکت در دوره های آموزش زبان اسپانیایی به آموزشگاه زبان ایران کمبریج مراجعه کنید و یا با شماره های 88854048 و 88854207 تماس گرفته و با مشاورین ما در ارتباط باشید. در صورت لزوم می توانید  از طریق بخش تماس با ما از خدمات مشاوره رایگان کادر اساتید برجسته آموزشگاه زبان ایران کمبریج بهره مند شوید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *